Hardnews

Як врятувати свій Xiaomi від страшного Reboot to System

Відомо, що на телефонах Poco, Redmi і Xiaomi, які управляються прошивкою MIUI, реалізований так званий «безпечний режим», в якому можна відкочувати зміни для відновлення працездатності пристрою. Однак багато користувачів не знають, як покинути дане меню і що там робити.


По суті, Reboot to System є функцією, аналогічною за змістом з «безпечним режимом», який встановлений в персональних комп’ютерах. Створена ця опція спеціально для MIUI, так як дана прошивка «славиться» своєю нестабільністю, а користувачі смартфонів з нею є безкоштовними тестувальниками. В результаті будь-який софт, який встановлено на смартфон, може моментально призвести до вильотів і багів, через що його доведеться видаляти. Але зробити це, коли зайти в меню телефону можна, складно, ось і доводиться користувачам входити в режим Reboot to System і відкочувати зміни.

Зайти в даний режим просто – потрібно під час запуску або перезавантаження телефону постійно тиснути на клавішу гучності. Натиснути потрібно встигнути до того, як з’явиться екран з назвою телефону (завантажувальний екран). Потім потрібно зробити необхідні маніпуляції, після чого вийти з цього режиму. Для цього необхідно вибрати рядок «Reboot» в меню варіантів (для перемикання пунктів потрібно тиснути на клавішу зменшення гучності для спуску вниз, або збільшення для підйому вгору), потім натиснути на кнопку включення і виключення телефону. Після цих маніпуляцій смартфон повинен перезавантажитися, після чого запуститися в нормальному режимі. Якщо це не відбулося – установка софта перед цим пішла не за планом і доведеться перепрошивати ваш смартфон.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button