Softnews

Класичні сайти Google зникнуть?

Ще в 2016 році Google запустила оновлений дизайн сайтів Google (Google Sites) для клієнтів G Suite (тепер Google Workspace). При цьому класична версія сайтів Google використовувалася поряд із новою, а Google продовжувала працювати над створенням нових можливостей.

Тепер стало відомо, що компанія вибрала дату закриття класичної версії сайтів Google. Пошуковий гігант оголосив, що будь-який контент, розміщений на класичних веб-сайтах, більше не відображатиметься з 1 січня 2022 року. Це означає, що клієнтам Workspace необхідно завершити перенесення до кінця року.

Google заархівує і збереже всі класичні сайти, що залишилися на вашому Google Диску, а також замінить їх чернеткою на нових сайтах. Після цього власники зможуть опублікувати чернетки.

Крім того, з 15 травня Google відключить можливість створювати нові веб-сайти на класичних. Пошукова система наполегливо рекомендує клієнтам відмовитися від створення сайтів на застарілій платформі. З 1 грудня ви більше не зможете редагувати класичні сайти.

Для адміністраторів є можливість експортувати класичні сайти в нову версію, також передбачено масове видалення і відновлення сайтів, одночасна зміна власника кількох сайтів, а також перетворення або архівування веб-сайту.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button