Softnews

Через коронавірус Google запустила спеціальний сервіс

З огляду на популярність пошуку від Google, компанія використовує його для поширення інформації про надзвичайні ситуації. Так, Google запустила сервіс SOS Alert з питань коронавіруса. Це дозволить максимально швидко інформувати користувачів про актуальну ситуацію з епідемією небезпечного захворювання.


Введення в рядок пошуку слова «коронавірус» або пов’язаного з ним запиту призведе до появи спеціальної білої картки, подібно до того як, про пожежі та землетруси сигналізує червона. Таким чином Google сподівається надавати свіжі і достовірні дані щодо захворювання.

У цій картці будуть відображатися останні новини по темі коронавіруса з перевірених джерел. Крім того, там будуть показуватися оголошення від Всесвітньої організації охорони здоров’я та ООН. Google також надає перелік необхідних заходів безпеки, таких як частота миття рук і прикривання особи при чханні або кашлі.

[adsforwp id=”10622″]

Поки що інформація в цій картці однакова для всіх користувачів, але пізніше Google планує зробити її актуальною для кожного регіону, в якому був зроблений запит. 

Крім того, дані будуть постійно оновлюватися. Раніше повідомлялося, що Google перевела 250 000 доларів на рахунок китайського Червоного Хреста та тимчасово закрила п’ять офісів в Китаї, Гонконгу і Тайвані.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter
Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button