Бізнес та акції

“Укрпошта” вирішила допомогти економити на оплаті комуналки

Керівництво української поштової служби «Укрпошта» заявило про продовження нової акції, яка дозволить всім користувачам компанії заощадити гроші, які витрачаються на комісію. Для цього всього лише потрібно оплачувати товари і послуги у відділеннях до обіду, а не після.

Дану інформацію представники компанії опублікували на офіційній сторінці сервісу в соціальній мережі Facebook. Акція отримала назву «Щасливий час», прийняти в ній участь може будь-хто, проте спрямована вона, в першу чергу, на пенсіонерів. Суть акції проста – якщо ви будете розплачуватися за послуги або товари в відділеннях до 13-00, то розмір комісії зменшитися на 50%. Це стосується абсолютно всіх послуг «Укрпошти» – оплата комунальних, поповнення інтернету, купівля товарів і отримання посилок, якщо ви зробите грошову операцію до обіду, то заплатите тільки половину комісійних зборів.

Причина введення акції дуже проста – як показує практика, найбільше навантаження на операторів поштових відділень «Укрпошти» припадає саме на післяобідній час. Користувачі шикуються в довжелезні черги, коли йдуть з роботи додому, що створює вкрай нестабільну епідеміологічну ситуацію – велике скупчення людей веде до зараження коронавірусною інфекцією. Саме тому була продовжена акція, в надії на те, що пенсіонери і представники інших малозахищених верств суспільства здійснюватимуть операції у відділеннях до того, як там будуть створюватися черги.

Варто зауважити, що це всього лише нагадування про існування акції, так як вона була заснована ще 1 січня 2020 року.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button