Новини

Huawei працює над мережею 6G зі швидкістю 1 Тбіт/сек

Мобільні мережі п’ятого покоління поки ще перебувають на ранніх стадіях розгортання майже у всіх країнах, а Huawei вже почала розробки в області 6G. У своїх лабораторіях в Оттаві компанія запустила спільну роботу з більш ніж 13 університетами та дослідницькими інститутами з цієї тематики. Однак комерційне впровадження очікується не раніше 2030 року. Про це повідомляє видання GSMinfo.

Подібні кроки робить і Samsung . У своєму дослідницькому центрі в Сеулі компанія веде роботу над мережею шостого покоління. А в червні Nokia , Ericsson і SK Telecom оголосили про своє стратегічне партнерство по розробці 6G. Однак поки про результати робіт нічого толком не повідомляється. На даний момент немає навіть точних специфікацій нової мережі або стандартів майбутньої мережі.

[image lightbox=”1″ caption=””]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/08/Huawei-6G.jpg[/image]

Судячи з наявної інформації, 6G зможе працювати в терагерцевому і субтерагерцовом діапазонах частот. Це забезпечить швидкість від 100 Гбіт / сек до 1 Тбіт / сек, а для управління системами потрібно штучний інтелект.

Правда, слід зазначити, що підвищення частоти хоч і підвищує швидкість, але при цьому знижує «далекобійність» сигналу, оскільки він буде сильно загасати. Тому напевно це зажадає будівництву величезного числа ретрансляторів або їх перенесення в космос.

Нагадаємо, що стали відомі терміни запуску 5G в Україні.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button