Softnews

Знайдено новий спосіб видалення непотрібних додатків на смартфонах Xiaomi

«Лінь – двигун прогресу», здається так кажуть. Ми застали часи, коли, для того щоб прибрати зі смартфона системні програми, необхідно було мати не тільки досить серйозні пізнання в пристрої (а головне коді) системи Android, але і сильне бажання, адже цей процес займав досить велику кількість часу.

Пізніше, з’явилася можливість просто написати ім’я пакету додатку в спеціальний командний рядок і шляхом введення декількох команд, домогтися бажаного результату.

Зовсім недавно з’явився новий тип додатків, за допомогою яких, навіть дитина з легкістю може відключити докучливі сервіси Google та інший непотріб. Яскравим представником таких програм є ADB App Control, з яким ми знайомили вас протягом останніх місяців.

ADB App ControlАле, сьогодні все в черговий раз змінилося, адже тепер, не те що знання коду не потрібно, більше того, навіть установка спеціальних програм для відключення відходить у минуле.

Знайомтеся, MIUIes

Що це? – запитаєте ви, а ми відповімо – це сайт. Так-так, ви правильно прочитали. Тепер для того щоб прибрати зі смартфона непотрібні додатки, досить мати вихід в інтернет, комп’ютер (пізніше розповімо як обійтися навіть без нього) і провід для підключення.

Отже, ми відновили парочку відключених раніше додатків (MSA і Analytics) на своєму смартфоні, щоб наочно показати вам весь процес.

Використовуючи браузер Chrome переходите на потрібний сайт (MIUIes). Включаєте на смартфоні режим «Налагодження по USB» в меню «Для розробників» і підключаєте телефон до комп’ютера вибравши «Передача файлів».

ADB App Control

На сайті натискаєте кнопку «Add Device», знаходите ваш смартфон в списку, клікаєте на «Підключення», а потім на кнопку «Connect». Після чого відбувається підключення.

ADB App Control

Ось власне і всі труднощі. Далі вам потрібно перейти у вкладку «Uninstall Bloatware», знайти додатки від яких ви хочете позбутися (в нашому випадку MSA і Analytics) відзначити їх галочкою, перегорнути в самий низ сторінки і натиснути на «Uninstall selected apps»

ADB App Control

Після чого додатки, всі їх дані і кеш, зникнуть з вашого смартфона, що підтверджується тим, що в ADB App Control, вони будуть зазначені у списку видалених.

ADB App Control

Варто відзначити, що незважаючи на те, що проект робить тільки перші кроки, вже зараз, на сайті можна в один клік відзначити і відключити відразу всі програми від Xiaomi, Google або інших розробників. Але робити це ми вам не рекомендуємо, оскільки бездумне відключення призведе до проблем з пристроєм.

Найближчим часом на сайт буде додано пошук по назві, можливість відновлення та інші корисні функції.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button