Статті

Складена чітка, покрокова інструкція на випадок злому акаунту в Instagram

Якщо Instagram видає помилку при спробі входу або різко «викинув» зі свого облікового запису і увійти не виходить, на пошту приходять повідомлення про вхід з невідомих пристроїв – все це вірна ознака, що сторінку зламали або тільки намагаються це вчинити. Розбираємося, що можна зробити і як повернути собі акаунт в Instagram.

По-перше, не панікуйте, видихніть і чітко дійте за інструкцією.

1. Для початку потрібно скинути пароль. На сторінці входу натисніть «Забули пароль?» або «Допомога з входом» в залежності від ОС.

Вкажіть пошту, номер телефону або назву облікового запису. Якщо вказано нікнейм, то з’являться два способи відновлення: відправити посилання на пошту або код на номер телефону

Якщо цей спосіб допоміг і увійти в акаунт вийшло, то потрібно терміново поміняти пароль і включити двофакторну аутентифікацію в налаштуваннях (якщо вона не включена).

В налаштуваннях рекомендуємо включити двофакторну аутентифікацію

2. Не виключено, що зловмисники вже встигли відв’язати пошту і номер телефону від акаунта. Якщо у вас так і не виходить увійти в обліковий запис, то необхідно звернутися в підтримку (розділ “Потрібна додаткова допомога”).

Виберіть рядок «Мій акаунт був зламаний» і дотримуйтесь інструкцій. Після цього на пошту прийде лист, на який потрібно відповісти і описати всю ситуацію. Викладайте чітко та по справі. І залишається тільки чекати – підтримка зазвичай відповідає протягом 1-7 днів.

Будьте готові, що вас попросять надіслати фото паспорта, щоб підтвердити особистість. На пошту прийде код, який потрібно написати на аркуші паперу і сфотографуватися з ним. Також попросять вказати пошту і номер телефону, зазначені при реєстрації акаунта. Ще можуть запросити ніки, які використовувалися раніше. Все це потрібно, щоб переконатися, що це саме ваша сторінка.

На жаль, повернути сторінку виходить далеко не завжди – шанси приблизно 50/50. Наберіться терпіння – процес може затягнутися до декількох тижнів.

Рекомендуємо заздалегідь встановити двофакторну аутентифікацію для входу в акаунт і скористатися функцією в Instagram «Завантаження даних», яка з’явилася відносно недавно.

Завантажити весь свій архів Istagram можна в «Налаштуваннях» ➝ «Безпека» ➝ «Завантаження даних»

На пошту прийде файл з усією інформацією профілю: фотографії, заблоковані користувачі, підписники, коментарі, хештеги, розмови в Instagram Direct. Краще не затягувати зі скачуванням, тому що діяти воно буде тільки 48 годин. А запитувати дані можна раз в чотири дні. Так вийде хоча б отримати повний архів, щоб всі ваші пости і листування не зникли безслідно в один не дуже прекрасний день.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button