Статті

Чим загрожує наклеювання дешевої плівки на екран смартфона

Захисна плівка для екрану телефона це досить старий матеріал, який використовується вже багато років для того, щоб убезпечити екрани смартфонів від подряпин і падінь.

Але тут можна було б закінчити статтю, якщо все було б так просто.

Справа в тому, що насправді далеко не кожна захисна плівка здатна витримати падіння смартфона на тверду поверхню і захистити екран від розбиття.

Але крім іншого, дешева плівка може привести і до інших проблем, наприклад з покриттям екрану смартфона.

Чому не варто купувати дешеву захисну плівку на смартфон:

Може зіпсуватися екран.

Тут мається на увазі нанесене на екран смартфона заводське олеофобне покриття, яке необхідне для того, щоб на дисплеї не залишався бруд, відбитки пальців і жирні розведення.

Крім того, на екран може наноситися покриття для захисту від відблисків і інші покриття для поліпшення якостей екрану смартфона.

Так ось, дешева захисна плівка при відклеюванні може забрати на себе всі ці захисні покриття екрану.

Як правило, виробники таких плівок не думають про таку проблему і використовують неякісний клей.

Дешева плівка буде швидко відклеюватися, пузиритися і вам часто доведеться її міняти, таким чином ви будете, відклеюючи її, порушувати заводське покриття екрану смартфона.

Не захищає від падінь.

Добре, якщо від подряпин плівка швидше за все врятує, то від падінь ні.

Матеріал дешевої, неякісної плівки не здатний витримувати удари і як правило, при першому ж падінні смартфон розіб’ється.

Спотворення зображення на екрані та погіршення зовнішнього вигляду.

Дешева і неякісна захисна плівка буде пропускати мало світла і відповідно, спотворювати зображення на екрані смартфона.

А це означає, що при перегляді відео, пошуку в інтернеті, або читанні на смартфоні, вам буде менш приємно дивитися на екран, можливо навіть будуть сильніше втомлюватися очі.

Також, така плівка буде псувати зовнішній вигляд смартфона, оскільки швидко почне пузиритися відшаровуватися і під неї потраплятиме пил і бруд. Мало приємного, погодьтеся?

Чи є альтернативи?

1. Так, серед них можна відзначити захисне скло. Головне, щоб воно було якісним Скло позбавлене всіх недоліків, описаних вище і до того ж захищає екран смартфона від ударів і падінь.

Якщо скло підібрати правильно, то відчуватися воно буде як сам екран смартфона, але буде надійно захищати смартфон.

2. Вкотре стали набирати популярність поліуретанові захисні плівки. Однак, не варто плутати з гідрогелієвою плівкою – це інший матеріал, і що стосується ударних навантажень, то він дуже сильно програє склу та поліуретановій плівці.

На фотографії помітно, що на вигляд вона схожа на скло, але більш тонка і акуратна.

Її перевага у високій прозорості матеріалу, що дозволяє дивитися на екран без спотворень, а також в здатності плівки розподіляти ударне навантаження по всій площі.

В інтернеті є багато відео та інформації про те, наскільки добре поліуретанова плівка захищає від падінь і ударів. У матеріалу дуже висока щільність.

В результаті воно виходить навіть міцніше і довговічніше захисного скла. Дрібні подряпини на такій плівці затягуються самостійно.

До речі, такими плівками бронюють, наприклад фари автомобіля, щоб убезпечити від удару камінців.

У перспективі, поліуретанові плівки повинні замінити як звичайні плівки, так і захисне скло для смартфонів. По міцності та практичності для споживачів вони краще, а для виробників дешевше і простіше у виробництві.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button