Статті

Як правильно налаштувати новий смартфон відразу після покупки

У магазинах електроніки покупцям часто “впихають” послугу настройки нового смартфона. Ні в якому разі не здумайте на неї вестися, це нахабне вимагання грошей. Налаштувати новенький гаджет можна самостійно, а витративши кілька хвилин на наш матеріал, ви дізнаєтеся, як це зробити.

Видаліть непотрібні встановлені додатки

Багато сучасних девайси йдуть з тонною встановленого шлаку, що займає цінні мегабайти, а часто і гігабайти. Так що, перше, що варто зробити – проаналізувати програми, які є на смартфоні, і позбутися від тих, якими ви явно не збираєтеся користуватися.

смартфон

Не бійтеся, в разі чого їх завжди можна скачати з Плей Маркета. Ясна річ, що видаляти такі додатки як “Телефон”, “Камера”, “Радіо” і т.д. не варто.

Скачайте останні оновлення

Перевірити пристрій на наявність оновлень варто навіть якщо ви купили зовсім нову модель. Для цього треба зайти в “Налаштування” і знайти там розділ під назвою “Оновлення”. Є висока ймовірність, що на апарат прийде новий патч безпеки або ж свіженька версія прошивки.

Увімкніть функцію “Пошук пристрої”

Це кілер-фича, що дозволяє швидко знайти втрачений смартфон або віддалено заблокувати його. Звичайно, ніхто не хоче думати про те, що він посіє новенький апарат, але перестрахуватися все ж варто. Щоб активувати цю функцію, зайдіть в “Налаштування”, далі знайдіть розділ Google і там виберіть “Безпека”. Натисніть на “Знайти пристрій” і переконайтеся, що тумблер стоїть у включеному положенні.

Налаштуйте блокування екрану

На смартфонах зберігається величезна кількість персональної інформації і даних, до яких повинен мати доступ виключно власник пристрою. Так що після покупки рекомендуємо подбати про це і встановити надійний захист.

відбиток пальця

Якщо раніше варіантів було небагато – пін-код , пароль або графічний ключ, то тепер пристрій можна розблокувати за допомогою відбитка пальця або ж особи. Залишається тільки вибрати той варіант, що вам до душі.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button