Hardnews

Samsung Galaxy S21 FE показали на рендерах

Samsung Galaxy S20 FE виявився досить затребуваним смартфоном і, судячи з усього, в цьому році він обзаведеться спадкоємцем. Поки інформації про модель трохи, але першими рендерами потенційної новинки поділився популярний інсайдер під ніком @OnLeaks.

На зображеннях представлений гаджет, що повторює дизайн Samsung Galaxy S21 з перетікаючим в рамку блоком основної камери, що складається з трьох датччіков. На передній панелі панує 6.4-дюймовий дисплей з острівною фронталкою по центру верхньої частини, FHD + розчишренням і частотою 120 Гц.

До того ж, моделі приписують цілком собі компактні за сучасними мірками розміри – 155,7х74,5х7,9 мм. В епоху лопатоподібних смартфонів такий апарат буде доречним.

Samsung Galaxy S21 FE

В якості процесора для S21 FE можуть задіяти Snapdragon 888 або Exynos 2100. Серед інших потенційних характеристик: від 6 до 8 гигов оперативки, 25-ватна зарядка. Передбачуваний місяць виходу пристрою – серпень. Так корейці займуть вікно, яке утворилося через те, що цього року не буде оновлення лінійки Galaxy Note.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button