Статті

Стало відомо, який новий продукт Apple покаже на щорічній конференції розробників 2021 року

Кожне запрошення Apple на черговий захід, незалежно від того, проходить воно онлайн або офлайн, – це окремий вид мистецтва. У Купертино завжди з великим трепетом підходять до їх складання, намагаючись, щоб запрошення вийшли одночасно і красивими, і досить промовистими. Запрошення мають відображувати те, до чого варто готуватися гостям або глядачам майбутньої події. Незважаючи на те що в останні роки в запрошеннях стало менше абстрактного і більше конкретного, це не видалило з них прихований підтекст. Тому поміркувати, що нас чекає, як і раніше можна.

На цьому тижні Apple розіслала розробникам запрошення на конференцію WWDC 21, яка вдруге в історії пройде цілком в форматі онлайн. Цього разу запрошень вийшло кілька: по-перше, для людей з різних часових поясів, а, по-друге, для різних днів заходу, оскільки він буде складатися з декількох блоків. Однак це не завадило Apple виконати всі запрошення в єдиному стилі і навіть, швидше за все, зашити в них прихований сенс, який вказує на майбутній реліз.

Що Apple презентує на WWDC 2021

Apple

Зверніть увагу на героїв запрошень. Це люди в окулярах. Звичайно, можна припустити, що Apple думає про інклюзивність та просто підтримує людей з поганим зором, тим більше що там же затесався персонаж зі слуховим апаратом. Але, швидше за все, справа не тільки в цьому. Адже, якщо розсудити, то окуляри – це давня тема, на якій спекулюють аналітики та інсайдери різних мастей. З чуток, Apple вже давно планує представити власну гарнітуру для взаємодії з доповненою або змішаною реальністю.

Судячи з усього, на WWDC нам покажуть саме її. Просто придивіться до відбиття в окулярах персонажів запрошень. Мало того, що кожен герой носить окуляри, так в них ще й відбивається цілком собі об’ємний елемент. Значить, це елемент доповненої реальності. Адже що ще можна побачити крізь окуляри? А вони у Apple явно не прості.

Як то кажуть, якщо на стіні висить рушниця, воно обов’язково має вистрілити. При чому тут розробники запитаєте? Очевидно ж, що вони багато в чому і будуть пропонувати контент для нового пристрою Apple, тому все логічно.

Окуляри Apple з доповненою реальністю

Apple

Про те, що на WWDC 21 можуть показати розумні окуляри з доповненою реальністю, стверджує ще й Марк Гурман, колумніст Bloomberg. За його словами, Apple має намір випустити їх в найближчі кілька місяців. Тобто конференція розробників, на якій компанія нерідко представляє і апаратні продукти, як раз підходить. Тут Гурману можна вірити, бо він відомий високою точністю своїх прогнозів і, на відміну від аналітиків і постачальників витоків, з яких практично немає толку, він публікується у виданні світового рівня і відповідає не тільки своєю, а й його репутацією.

Може здатися, що все якось занадто просто, і Apple не може ось так легко взяти і викласти, що вона запланувала випустити на WWDC. Однак насправді нічого простого тут немає. Просто ми з вами вже звикли до витоків і прогнозів щодо майбутніх окулярів Apple, ми навіть бачили їх в беті iOS 13. Тому дивуватися тут особливо нічому. Адже в Купертино не враховують всі ці витоки і прогнози, вважаючи за краще ігнорувати їх, оскільки більшість користувачів вони не цікавлять. Ось саме на них і орієнтовані ці запрошення з зашитим в них прихованим змістом, який ми з вами – сподіваємося, успішно – розгадали.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button