Softnews

Секрети MIUI: нова «Безпека» і наслідки відключення «Google» на смартфонах Xiaomi

Якщо пам’ятаєте, ми обіцяли вам розповідати про великі оновлення системних додатків MIUI, минаючи незначні апдейти. І сьогодні, з радістю готові поділитися оновленням додатка «Безпека», в якому було істотно перероблено меню з витратою заряду акумулятора, а головне додана підтримка української мови.

Щоб оцінити зміни, вам потрібно буде завантажити і встановити підготовлений нами файл (посилання нижче), а після цього зайти в «Налаштування» -> Живлення і продуктивність.

По-перше, зверніть увагу на оповіщення про проблеми енергоспоживання, яке насправді не допомагає, а скоріше відволікає марними порадами, але можливо комусь це буде корисно.

По-друге, показники витрати заряду батареї стали більш інформативними для кожної програми, екрану, мобільної мережі і режиму очікування. Тепер відразу зрозуміло скільки працювала та чи інша програма і скільки мАг витратила.

Так само ми помітили, що нарешті полагодили пункт «Система Android», в який більше не об’єднується добра половина фонових процесів.

По-третє, як ми писали раніше, в додатку з’явилася українська мова (на відміну від попередніх версій), як в розділі «Економія енергії», так і в пункті «Живлення», де найкориснішим показником вважаємо інформацію про температуру батареї.

Головне не забудьте після встановлення зайти в налаштування програми і відключити функцію “Повідомляти про розряд», оскільки вона не несе ніякої користі, а тільки збирає дані про використання.

Наслідки відключення «Google»

Після статті про відключення системних додатків, нам написали відразу кілька людей, задаючи одні й ті ж питання:

«А хіба відключати Google не небезпечно? Які наслідки? Я ж можу втратити всі контакти та інформацію зі свого облікового запису?»

Ні, ні і ще раз ні. Додаток з різнобарвною буквою «G» ніяк не впливає на синхронізацію ваших даних і відповідає лише за три речі:

  • Віджет пошуку (пошуковий рядок)
  • Google Асистент
  • Повідомлення про різні, обрані вами події та новини

До речі відключити його можна не тільки за допомогою ADB App Control, а й через Play Market -> Довідка / відгук (сподіваюся писати про те як це зробити вже не потрібно, але про всяк випадок залишимо скріншоти всіх дій).

Не забудьте відключити темну тему

Таким чином, ще раз підкреслюємо, що якщо ви не користуєтеся переліченими вище функціями, ви легко можете відключити додаток «Google», не боячись ніяких наслідків і втрати даних, тим більше, що повернути його назад не складе жодних труднощів.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button