Softnews

Як звільнити на телефоні 9 Гб пам’яті

iPhone Android

Сьогодні ми розповімо вам, як звільнити на телефоні 9 Гб пам’яті без сторонніх програм, лише засобами операційної системи телефону.


Багато користувачів смартфонів для очищення телефону використовують спеціальні програми і вважають, що на цьому все. Але це не так. За допомогою таких програм не все сміття з телефону видаляється. Давайте перевіримо.

1. Заходимо в Системні програми – Безпека. Тепер натискаємо на кнопку “Очищення”. Після цього смартфон починає сканувати різні файли, щоб видалити непотрібні. Багато користувачів думають, що на цьому чистка телефону закінчена. Але це не так.

2. Тепер зайдіть в Провідник і виберіть режим Папок. Тут розташовані незрозумілі папки. Їх дуже багато. Зайдіть в папку Android і видаліть непотрібні файли, які займають багато місця на телефоні.

Слід почистити папку Data (перед очищенням подивіться скільки вона займає місця). Для очищення даної папки необхідно її виділити і внизу натискаємо кнопку “Ще” – “Подробиці”. Ця папка може займати гігабайти пам’яті.

Що ж знаходиться в папці Data? Тут зберігатися кеш всіх додатків, які встановлені на вашому телефоні. Більше додатків – більше забитої пам’яті. Цю папку потрібно час від часу цілком видаляти.

Система Android потім сама її відновить.

З цією папкою розібралися. Тепер знову заходимо в Провідник і шукаємо папку MIUI. Заходимо в неї. Тут є папка .cache. Заходимо в неї і шукаємо папку Preview . У ній теж багато кешованих файлів, які можна сміливо видалити.

Тепер переходимо до папки Telegram (якщо у вас він є). При перегляді якихось файлів, картинок, аудіо, відео і т.д., все це зберігається в телефон. Це може займати велику кількість пам’яті. Чим більше користуєтеся Telegram, тим більше забивається пам’яті на смартфоні. Тому час від часу видаляйте цю папку. Звичайно, вона пізніше заново з’явитися.

Тепер зайдіть в папку Pictures-.thumbnails. Тут зберігаються всі мініатюри фотографій, відео, які є у вас в телефоні. Її також можна видалити.

Така чистка пам’яті не займе у вас багато часу, але вона допоможе вивільнити велику кількість пам’яті.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Киевстар позволил переводить деньги со счета куда угодно

В минуле

Бюджетний Oppo A55 отримав ємний акумулятор і підтримку 5G

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle