Бізнес та акції

Київстар, Vodafone і lifecell повідомили про зміни в якості послуг

Представники операторів стільникового зв’язку lifecell, Vodafone і «Київстар» відзвітували про ситуацію в їхніх компаніях, яка склалася на поточному етапі пандемії коронавірусу. Відповідно до звітів, компанії наростили список вигідних послуг на віддаленій основі, при цьому істотно скоротивши кількість своїх фізичних представництв.


Саме до такої тактики вдалася компанія Vodafone – карантин змусив фірму закрити більше 100 офісів і представництв. Тепер офісів по Україні налічується всього 500 одиниць, коли як до пандемії їх кількість дорівнювала 600 приміщень. Однак перехід великої кількості людей на віддалену роботу підвищив попит на продажі онлайн, тому компанія збільшила список своїх послуг в сфері інтернету і мобільного зв’язку. В результаті продажі онлайн зросли на 20%.

Компанія «Київстар» поки чинить опір впливу пандемії і не скорочує офіси, де активно продаються телефони. Найчастіше користувачів цікавлять апарати компанії Samsung, проте в деяких областях (Хмельницької, Рівненській та Вінницькій) більшою популярністю користуються смартфони від Xiaomi. Однак компанія також не упустила з уваги інтерес до онлайн послуг та економії, тому випустила для своїх клієнтів спеціальні тарифні плани серії «Сім’я», які користуються великим попитом. Але найцікавіше, що люди продовжують активно купувати кнопкові телефони, які лише трохи поступаються за частотою продажів сучасним смартфонам. Найбільшим попитом користуються апарати виробництва компанії HDM Global, яка продовжує збирати телефони бренду Nokia.

Що стосується lifecell, то в Україні ця фірма є новачком, але активно завойовує простір. На даний момент по всій країні відкрито 372 представництв, ведеться продаж стартових пакетів eSIM, а користувачі можуть вибрати незвичайний номер.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button