Softnews

Названо способи швидко перевірити QR-код

Існує кілька способів, щоб швидко перевірити квиток по QR-коду, сканувати чек, прочитати реквізити для оплати та іншу зашифровану в ньому інформацію. Розповідаємо, як зробити це не тільки за допомогою вбудованої камери смартфона, але і іншими методами.

1. За допомогою камери на смартфоні

В сучасних смартфонах (але не у всіх) ця опція йде вже з коробки, достатньо просто включити камеру і навести на QR-код. Зверху екрана з’явиться повідомлення з посиланням, по якому потрібно перейти.

Перевірити, чи є ця функція в вашому смартфоні, можна в налаштуваннях камери, активувавши там опцію сканування QR-коду або просто включивши камеру і навівши її на QR-код

2. Через додаток

Якщо модель смартфона не дозволяє сканувати QR-код через камеру, то самий універсальний спосіб – завантажити спеціальний додаток для зчитування QR-кодів. Найбільш популярні з них – QR Scanner, NeoReader, Kaspersky QR Scanner, QR Scanner Barcode.

3. Онлайн

Якщо жоден з цих способів не доступний, можна перевірити QR-код онлайн – в Мережі велика кількість ресурсів, які без проблем знаходяться через пошуковик. Зазвичай вони пропонують два варіанти – тримати код перед камерою або завантажити його скрін.

4. З ноутбука через веб-камеру

Якщо потрібно прочитати QR-код, а смартфона під рукою немає, але є ноутбук на Windows (таку ситуацію зараз складно уявити, але все ж), то це реально зробити за допомогою веб-камери. Але знадобиться додаток на зразок CodeTwo QR Code Desktop Reader, встановлений на ваш ПК. Правда, є скарги, що подібні утиліти розпізнають не всі QR-коди.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button