Hardnews

Чим оригінальні AirPods 2 відрізняються від китайських та на що звернути увагу при купівлі

На жаль, зараз в інтернет-магазинах і в звичайних магазинах можна нарватися на підробки. Хоча їх дуже багато в різних сферах товарів, далі ми поговоримо про електроніку.

На майданчиках оголошень, типу OLX і Prom, можна знайти багато оголошень про продаж бездротових навушників від компанії Apple, а саме AirPods 2. І в основному – це підробки.

І якби ж то продавець про це писав, але безсовісні торгаші продають таку техніку під виглядом оригіналу. Часто це подається в дуже красивій обгортці, описуючи надвисоку якість і навіть двотижневу гарантію. А низька ціна збиває покупця наповал.

«Навіщо я буду платити більше? Тут можу купити те ж саме, але за ціною в три рази дешевше!»

Але, поспішаємо засмутити тих, хто так думає. Все далеко не так просто, та й покупка таких гаджетів може обернутися проблемами зі здоров’ям і викинутими на вітер грошима.

Далі поговоримо, чому не варто купувати підробку, а також про те, як відрізнити оригінал від підробки.

Чому не потрібно купувати підробку

Справа в тому, що виробник підробки не бере на себе ніякої відповідальності за здоров’я взагалі і за те, що буде відбуватися з вашими навушниками після покупки.

Чесно, його це абсолютно не хвилює. Також як і продавця, який продасть вам підробку. Їх мета – це ЗАРОБИТИ! І все, більше нічого.

Таку ж мету, звичайно, переслідує і виробник оригінальної техніки, але ось тільки він піклується про свою репутацію і відповідно про те, щоб покупець був задоволений покупкою.

Виробник підробки, не боїться за свою репутацію, оскільки він прикривається оригінальним брендом.

Швидше за все, ви ніколи не зрозумієте: де це було зроблено, хто зробив, і куди звертатися в разі поломки, браку або будь-яких проблем з пристроєм.

На етикетках цієї інформації немає, а якщо вона і є то теж підроблена і за тими адресами нікого немає, а якщо і є то в Китаї, але ніхто звичайно ж через декілька тисяч гривень туди не поїде.

Підроблені навушники цілком можуть вибухнути при зарядці або навіть у вухах. Можуть розплавитися. У кращому випадку – це загрожує поломкою, а в гіршому: опіками та іншими проблемами зі здоров’ям.

Низька ціна підробки не береться з повітря. Вона говорить про:

  1. Відсутність тестування і лабораторних випробувань перед продажем
  2. Використання найдешевших і не сертифікованих компонентів
  3. Низьку якість збірки і самого електронного пристрою
  4. Відсутність гарантії
  5. Відсутність відповідальності та впевненості в безпеці продукту

Як відрізнити оригінал AirPods 2 від підробки?

  • Коробка

Вже за зовнішнім виглядом коробки можна визначити підробку. Зверніть увагу на якість друку, всі малюнки повинні мати чіткі межі і високу якість, повинні рівно розташовуватися на коробці.

Малюнок навушників на лицьовій стороні коробки опуклий та реалістичний і виконаний в натуральну величину навушників.

Сама коробка повинна бути добре склеєна, без слідів бруду, клею і нерівностей.

Текст на торці коробки повинен бути чіткий, рівний, без перекосів і помилок.

На торці має бути мінімум дві різні наклейки, на яких буде вказано також серійний номер.

Серійний номер можна перевірити на офіційному сайті, він повинен відобразитися там, із зазначенням моделі вашого електронного пристрою.

На задній стороні коробки має бути два тексти різного кольору, під знаком «урни» повинен бути незаповнений прямокутник, також і коліщатко урни, не повинно мати крапки всередині.

Усередині коробки теж має все бути акуратно склеєно, а ванночка, в якій лежать навушники повинна бути зроблена з картону.

  • Зовнішній вигляд

На відкритій кришці навушників повинна бути інформація з 1 – серійним номером, який збігається з номером на коробці. 2 – логотип заводу і номер моделі навушників.

На нижній частині самих навушників повинні бути унікальні серійні номери присвоєні кожному навушника, вони різні.

А ще повинні бути номери навушників, які повинні йти по порядку у нас наприклад так: на лівому А2031, на правому А2032

  • Підключення смартфону

При першому підключенні до iPhone, обов’язково повинна з’явитися така рамочка з запитом від Siri. У підробок такого немає.

Далі при підключених навушниках до смартфону можна перевірити наступне. Налаштування-> Основні -> Про цей пристрій-> Навушники AirPods.

Коли ми туди натискаємо, повинна з’явитися інформація про моделі навушників і серійний номер, який знову ж таки збігається з номером на кейсі та з номером на коробці.

Зазначені методи перевірки допоможуть ідентифікувати підробку і не купити неякісний товар, а значить зберегти свої нерви, гроші а головне здоров’я.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button