Статті

Найкорисніші гаджети в авто для вашого смартфона

У 2021 році на ринку повно корисних гаджетів для смартфонів. Деякі з них істотно спрощують життя водіям. Детальніше про них ми розповімо в цьому матеріалі.

Тримач

Простий пристрій, що дозволяє чітко зафіксувати смартфон. Для тих, хто використовує його в ролі навігатора, це просто незамінний девайс. Та й в цілому він дуже зручний.

тримач смартфона

Можна швиденько подивитися, хто дзвонить, прийняти виклик або скинути його. Підібрати модель дуже просто, є як рішення, які кріпляться на панель, так і спеціальні тримачі, що фіксуються на приладовій панелі. Загалом, вибирати є з чого.

Портативний зарядний пристрій

Незамінний девайс, який дозволить вашому смартфону постійно бути з зарядженою батареєю. Сам пауербанк в разі чого можна підживити, підключивши його до прикурювача.

портативна зарядка

Бездротова зарядна станція

Цей прилад здатний замінити два попередніх. У момент, коли смартфон перебуває на станції, водієві легко побачити час, повідомлення про дзвінок і іншу інформацію на екрані. При цьому гаджет буде потихеньку поповнювати запас ресурсів батареї.

Гарнітура

Всім, кому часто дзвонять під час перебування за кермом, рекомендуємо витратитися на спеціальну гарнітуру. Підключається вона по Bluetooth і дозволяє простим натисканням прийняти вхідний дзвінок. Тако що не доведеться відволікатися від бублика. При цьому у аксесуарів відмінні мікрофон і динамік, тому обидві сторони під час діалогу будуть чути один одну без перешкод.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button