Нова заява Монобанку налякала противників 5G та вакцинації

Зараз на головній

З нагоди першого квітня, великий український банк Монобанк вирішив пожартувати зі своїх клієнтів. В додатку банку з’явилася прпозиція взяти участь у чіпуванні.


Компанія жартома запропонувала користувачам банку вбудувати в око сучасний чіп, який нібито розроблений спеціалістами їх організації. Зазначений нано-пристрій обіцяв вельми широкий функціонал. Добровольці мали отримати можливість проведення фінансових транзакцій після рукостискання. Крім цього, на власній сітківці ока можна буде дізнатися актуальний прогноз погоди та курс валют. Для аудиторії 18+ буде відкритий доступ до контенту еротичного характеру. Такі заяви викликали справжню паніку у особливо довірливої частини клієнтів, яка і так налякана “небаченою шкодою” від 5G та бажанням Біла Гейтса чіпувати вакциною від коронавірусу все населення планети.

Деталі використання чіпу

Для того, щоб використати придбаний чип, необхідно активувати його через віртуальну клавішу, яка зображена у вигляді офіційного логотипу компанії – кота Монобанку. Якщо користувачу вже набридле це лого, то його можна змінити на білку.

На цьому, функціонал зазначеного чипу не закінчується. Людина, купуючи його, може у будь-який момент виміряти собі артеріальний тиск та пульс. Результати перевірки надсилаються системою безпосередньо на сітківку ока. Якщо показники виходять за межі нормальних показників, чіп передасть відповідний звуковий сигнал власнику. 

Також, завдяки цьому пристрою можна перевірити спортивну активність. Доступ до цього функціоналу буде відкритий лише після перевірки ДНК. У випадку невідповідності даних, система видасть сповіщення про помилку. 

Крім еротичних відео, власники чіпу від Монобанку зможуть переглядати “полуничку” безпосередньо в процесі заняття сексом зі своїм партнером.

Цікаво, що цей пристрій у будь-який момент користувач може підключати до ноутбука, персонального комп’ютера, чи телевізора. Для цього використовується USB.

Якщо у людини виникало бажання придбати цей чіп, необхідно було подати заявку на офіційному сайті банку. 

Однак, під час завершення заявки на оформлення, користувач отримував сповіщення від системи сайту, та відповідне поздоровлення зі святом Першого Квітня.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

експерти розповіли, в чому небезпека та мінуси 5G-мереж

5G відміну від 4G має частоти вище (у 4G 800, 900, 1800, 2100, 2600 МГц), а у 5G 3,4-3,8...

Більше схожих статей