Hardnews

Samsung Galaxy A12 – новий король бюджетних смартфонів в Україні

В Україні став популярним новий смартфон Samsung Galaxy A12. Ймовірно, ви нічого не чули про цю модель, оскільки вийшла вона відносно недавно, але зараз це найбільш затребуваний «бюджетник» на нашому ринку.

В офіційній роздробі він доступний за ціною 4299 гривень за модифікацію з 3/32 ГБ пам’яті. Заради 4/64 ГБ в старшій версії доведеться докинути ще 700 гривень.

У чому секрет Galaxy A12 і чому він так швидко обійшов конкурентів? Очевидних причини три:

По-перше, збалансовані характеристики. Це бюджетна і свідомо компромісна модель, але заощадили корейці грамотно. Вони поставили Type-C, NFC модуль, дали сканер відбитків пальців, 48-мегапіксельну камеру, потужну батарею на 5000 мАг і швидку зарядку. Загалом зробили все, щоб А12 відчувався сучасним смартфоном.

Під ніж пішов екран – розширеннч тут HD +, однак використовується IPS матриця, а не OLED, яка з низькою щільністю пікселів на 6.5-дюймах виглядала б набагато гірше. Процесор теж слабенький, Helio P35 не боєць в іграх і може задуматися в важких додатках, тільки ось судячи з відгуків власників, цільову аудиторію смарта він цілком влаштовує.

Другий важливий момент – збірка та матеріали. A12 приємно виглядає, зручно лежить в руці – частина його корпусу зроблена з фактурного пластика, і що найголовніше, він не має проблем ні з браком, ні з поломками. Загалом Samsung, яким його звикли бачити фанати бренду, тільки дешевий.

Samsung Galaxy A12

По-третє, вирішує прошивка. Девайс працює на Android 10 з фірмовою оболонкою OneUI 2.5 – це зручний інтерфейс, в якому немає реклами і є регулярні оновлення. А12 буде підтримуватися виробником протягом чотирьох років з моменту виходу, він отримає 3 нових версії Android і рік оновлень безпеки зверху – для бюджетних китайців це недосяжний показник.

В результаті хтось бачить симпатичний телефон зі знайомим шильдиком Samsung і купує його, не заглиблюючись в деталі. Інші ж, ретельно вибираючи пристрій, приходять до висновку, що погане ПЗ не компенсувати залізом, і теж вибирають A12. І в даному ціновому сегменті він влаштовує і тих, і інших. Тому новенький Samsung Galaxy і користується таким попитом.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button