Статті

Як знайти найвигідніший, непублічний тариф Київстар, Vodafone чи lifecell

Років 20 тому мобільний зв’язок коштував дуже дорого. І був у мене сусід, який ніколи не економив на зв’язку. Більш того, з його номера всім друзям писали смс (входять були платні). А якщо набирати на телефоні *111# (перевірка балансу), то показувало захмарну суму в кілька тисяч гривень.

Мама у нього працювала в авіакомпанії, потім їм вдалося мені зробити таку сімкарту. Користувався десь рік. Ні, безліміту не було, а був пристойний пакет хвилин та смс на всю сім’ю. Великі компанії укладають особливий договір з оператором на корпоративний тариф – платить фірма, користуються всі.

Отримати такий тариф раніше було можливо, а зараз вже набагато складніше, проте нам відомі випадки, коли люди, які працювали в подібних компаніях могли взяти ще кілька сімкарт. Залишилося знайти таких людей.

Крім корпоративних тарифів у Киевстар, Vodafone, lifecell є й інші тарифи:

– Архівні

Які втратили свою силу, залишилося знайти таку людину, яка продає.

Як правило, такі тарифи продають люди на сайтах оголошень.

– Непублічні

Наприклад, якась компанія укладає особливий договір з оператором і продає такі тарифи. Такі сайти можна знайти в мережі ввівши «Непублічний тариф купити» в пошуковий рядок.

Однак, плата за підключення вигідного тарифу може влетіти в копієчку. На цьому вони і заробляють і підходять ці тарифи для тих, хто реально багато витрачає на зв’язок.

Як правило, на такий тариф не можна перейти – видається сімкарта, як правило, eSim (віртуальна). Ретельно перевіряйте продавця і його дані юридичної особи перед такою покупкою. Можна також уточнити інформацію у оператора – чи дійсно можна працювати з таким дилером.

Будьте обережні! На цьому ринку багато шахраїв, краще знайти дилера в своєму місті і відвідати його особисто, де все зроблять за вас!

І останній, хитрий спосіб.

Також, отримати хорошу знижку або перехід на прихований тариф можна хитрим і не дуже чесним способом. Перехід від одного оператора до іншого.

Якщо оператор захоче залишити вас, він може запропонувати вам хорошу знижку або ж якийсь архівний тариф. У мене був випадок, коли мій тариф, вигідний мені раптом підскочив в 2 рази.

На сайті не міг знайти схожий. Оформив заявку на переїзд і мені повернули мій старий тариф. Але працює це не завжди, все залежить від ваших витрат і від стажу користування оператором.

Порада

Є невелика хитрість: всі оператори в розділі «Тарифи» показують в основному те, що вигідно їм.

Наприклад, щоб перейти на тариф без абонентської плати мені довелося витратити 10 хвилин часу, щоб знайти кнопку «Всі тарифи». Можливо в цьому розділі і вас чекає той тариф, який повністю влаштує вас.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button