Власники iPhone витрачають на ігри та програми 4000 гривень на рік

Треба прочитати

22,086Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

На нові результати досліджень щодо витрат на додатки в Apple App Store вплинуло багато факторів, але факти не можна заперечувати. У США середній власник iPhone витрачає на програми більше 100 доларів на рік.


Додатки IOS стають все кращими і кращими

Згідно з дослідженнями, проведеними Sensor Tower у Сполучених Штатах, середній користувач iPhone витратив на платні програми та покупки в безкоштовних додатках на 38% більше грошей у 2020 році, ніж роком раніше. В середньому для одного власника смартфона Apple ці витрати становили 138 доларів (або близько 4 тисяч гривеь) .

Цей результат є рекордним – ніколи раніше користувачі iPhone так охоче не витрачали свої гроші в App Store. Наприклад, у 2019 році власники смартфонів Apple витрачали в середньому 100 доларів на додатки та покупки порівняно із середнім рівнем 79 доларів у 2018 році.

Мобільні ігри найкращі з точки зору заробітку. В середньому власники айфонів витратили на них $ 53,80 у 2019 році, і $ 76,80 через рік, тобто на 43% більше. Існує така вигідна категорія мобільних ігор, як головоломки, такі як Candy Crush Saga або Gardenscapes – саме тут користувачі залишають найбільше грошей.

Дані США ілюструють світову тенденцію

Хоча Північна Америка є одним із найважливіших ринків для Apple, дані про витрати на додатки в App Store відображають загальну тенденцію споживачів витрачати все більше і більше грошей. На думку дослідників, однією з причин цього є глобальна пандемія вірусу SARS-CoV-2, яка змушує проводити більше часу в приміщенні.

Цікаво подивитися, як би виглядала подібна статистика в Європі, хоча можна очікувати, що ми отримаємо подібні результати до США. 

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Останні новини

Названа причина різкого подорожчання інтернету в Україні

Інтернет в нашій країні може різко подорожчати, прогнозує Олександр Федієнко, глава комітету цифрової і смарт-інфраструктури Верховної Ради України. Якою...

Більше схожих статей