Softnews

Відключення цієї функції збереже до 20 відсотків акумулятора на вашому Android-смартфоні

Необхідність заряджати смартфон по кілька разів на день – загальна «біль» більшості власників Android, особливо якщо пристрою більше одного року. Причин швидкої розрядки досить багато. Найпоширеніша з них – використання ресурсномістких додатків.

Деякі програми працюють у фоновому режимі абсолютно непомітно для користувача. В результаті батареї ледь вистачає на кілька годин не надто активного використання. А якщо включити музику або зайти в інтернет, відсотки заряду перетворюються практично в зворотний відлік часу.

Проблема полягає в тому, що поступово витрачають заряд не тільки ті програми, які ви самі встановили, але і деякі службові функції. З останніми не все так просто, адже користувач може навіть не здогадуватися про них. Тому ми настійно рекомендуємо скористатися лайфхаком з цієї статті.

Найбільш ресурсномістка функція

Йдеться про адаптивні повідомлення. Здавалося б, повідомлення – це така дрібниця, але не тоді, коли мова йде саме про адаптивні.

Це службовий додаток, який постійно в режимі реального часу аналізує поведінку користувача в різних додатках і на основі виявлених закономірностей розставляє все повідомлення за пріоритетом. До того ж він збирає чимало даних.

Як це виглядає для вас: повідомлення від додатків, якими ви користуєтеся частіше, знаходяться у верхній частині списку. Смартфону ж це коштує нескінченних розрахунків і обчислень, для чого потрібні чималі ресурси акумулятора.

Безумовно, це корисна функція. Але через неї сильно скорочується час автономної роботи пристрою. Подумайте, що для вас важливіше – розсортовані повідомлення або кілька додаткових годин роботи без підзарядки. Вимкніть цю функцію, тільки якщо другий варіант переважує.

Вимкніть адаптивні повідомлення, і автономність зросте

Як відключити адаптивні повідомлення. Досить виконати кілька простих кроків:

  1. Відкрийте програму «Налаштування».
  2. У рядку пошуку введіть слово «Повідомлення».
  3. Прокрутіть список вниз і знайдіть пункт «Адаптивні повідомлення».
  4. Встановіть перемикач на варіант «Ні» для Android Adaptive Notifications.

На форумах іноді вказують, що відключення цієї функції може заощадити до 20 % заряду батареї телефону. Якщо хаос в повідомленнях буде вас дратувати, завжди можна повернути все назад.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button