Softnews

Експерти розповіли, для чого насправді потрібен режим інкогніто в браузері і як його використовувати

В кожному браузері присутній режим інкогніто, але не всі користувачі розуміють для чого призначений цей режим і як ним користуватися. Ми вирішили поділитися своїми знаннями і розповісти вам в яких саме випадках потрібно використовувати цей режим, а також спробуємо розвіяти деякі міфи.

Як працює режим інкогніто в браузерах

Режим інкогніто – це особливий режим роботи браузера при використанні якого не зберігатимуться введені дані для авторизації на сайті (логін і пароль), історія переглядів, cookie файли і дані сайтів. За замовчуванням в режимі інкогніто відключені всі розширення і заборонено використання наших cookie файлів, тим самим сайти не зможуть нам пропонувати персоналізовану рекламу. Також варто відзначити, що всі закладки і завантажені файли через цей режим зберігаються на нашому комп’ютері і будуть доступні всім користувачам цього комп’ютера.

Хочемо відразу ж розвіяти один міф про режим інкогніто. Цей режим не робить нас анонімним в мережі тобто наші дії будуть видні нашому провайдеру, системному адміністратору (якщо ми використовуємо режим інкогніто на роботі), а також сайту на якому ми знаходимося. Також цей режим не захищає наш ПК від вірусів.

Інформація про режим інкогніто в Google Chrome

Коли краще використовувати режим інкогніто

Існують випадки при яких краще використовувати режим інкогніто.

  1. Найперший і найчастіший випадок це коли ви перебуваєте не за своїм комп’ютером і не хочете зберігати свої облікові дані на цьому комп’ютері. Все, що потрібно зробити, це відкрити браузер в режимі інкогніто і використовувати його. По закінченню роботи ми просто закриваємо вікно і всі введені дані автоматично відійдуть, за виключенням завантажених файлів на сам комп’ютер.
  2. Якщо ви хочете запустити на одному ПК відразу два різних акаунти якої-небудь соціальної мережі, поштової скриньки або інших сайтів.
  3. Припустимо ми не хочемо щоб в історії переглядів зберігалися відвідувані сайти.

Як запустити режим інкогніто в різних браузерах

Найпростіший спосіб відкрити режим інкогніто в браузерах Google Chrome, Опера, Edge, Safari поєднанням гарячих клавіш Ctrl + Shift + N або за допомогою графічного інтерфейсу, як показано нижче на зображенні.

Запуск режиму інкогніто в браузері Google Chrome

У браузері FireFox і Internet Explorer режим інкогніто запускається за допомогою поєднання гарячих клавіш Ctrl + Shift + P або за допомогою графічного інтерфейсу, як показано нижче на зображенні.

Запуск режиму інкогніто в браузері FireFox

Режим інкогніто досить корисна функція і часто виручає в різних ситуаціях. Тепер ви знаєте, як запустити режим інкогніто в найпопулярніших браузерах і в яких саме випадках використовувати цей режим.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button