Hardnews

Складено рейтинг кращих кнопкових телефонів, які можна придбати у 2021 році

Кнопкові телефони можна віднести до справжнього раритету в 2021 році. Тим не менш, деякі виробники все ще випускають подібні пристрої. Тому, якщо з якоїсь причини ви вирішили придбати собі такий апарат – дочитайте наш матеріал до кінця. У ньому представлені п’ять кращих кнопкових телефонів на ринку в даний момент.

№5 – Philips Xenium E218

Philips Xenium E218

Проста кнопкова дзвонилка від перевіреного бренду. Вона відрізняється гарною якістю збірки та жирною батареєю ємністю 3000 мАг. Завдяки їй телефон спокійно працює тиждень без підзарядки в режимі дзвінків і СМС. 2.4-дюймовий екран досить чіткий і яскравий, тому навіть зі слабким зором користувачі зможуть комфортно розрізняти всю інформацію. Для дзвінків і мультимедіа передбачено два роздільних динаміки, є яскравий ліхтарик.

№4 – BQ-2400L Voice 20

BQ-2400L Voice 20

Недорогий кнопковий телефон з підтримкою 4G LTE і яскравим 2.4-дюймовим екраном, інформація на який виводиться за допомогою великого шрифту. Завдяки батареї ємністю 1800 мАг телефон працює на одному заряді близько 6 днів в режимі дзвонилки. На відміну від багатьох інших кнопочників тут два повноцінних динаміки – один для розмов, інший для мультимедіа. Можна встановити WhatsApp і навіть дзвонити через нього.
>

№3 – Joys S14

Joys S14

Бюджетник цікавий тим, що підтримує 4G і дозволяє власнику користуватися популярним месенджером WhatsApp. Погодьтеся, цілком непогано для недорогого гаджета. До того ж він добре зарекомендував себе в ролі точки доступу, інтернет стабільно йде як по дроту, так і через Wi-Fi. 2.4-дюймовий екран вельми приємний при повсякденному користуванні. Скаржаться користувачі тільки на мізерні кути огляду. Автономність не найкраща в класі, але цілком прийнятна – заряджати Joys S14 потрібно приблизно раз в три дні.
>

№2 – Nokia 6300

Nokia 6300
Nokia 6300

Бюджетний девайс з привабливим для сегмента дизайном. Він підтримує 4G LTE і може запускати такі популярні програми як WhatsApp, YouTube і браузери, що виділяє його на тлі урізаних в функціоналі кнопочників. Правда, на 2.4-дюймовому екрані вони виглядають так собі. Головним мінусом користувачі вважають посередню автономність. Якщо користуватися месенджером і дивитися відео, то довше ніж на день батареї ємністю 1500 мАг не вистачає.

№1 – Nokia 8000 4G

Ще один гаджет від відомого бренду з підтримкою 4G LTE. Екран тут вже побільше – 2.8 дюйма, тому для спілкування у WhatsApp та інтернету пристрій підходить краще попереднього конкурсанта. До того ж, телефон оснащений гучним динаміком, добре працює в режимі точки доступу, роздаючи інтернет і виглядає привабливо.

Ціна на Nokia 8000 4G, звичайно, трохи завищена. За такі гроші можна купити повноцінний смартфон. Однак, якщо вам закортіло взяти кнопочник, обов’язково зверніть на цю модель увагу.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button