Новини

Ціна Sony PlayStation 5 шокувала покупців

Компанія Sony зовсім недавно тільки анонсувала свою ігрову консоль нового покоління, однак вже зараз можна оформити попереднє замовлення на майбутню PlayStation 5. Таку можливість надає шведський відділ популярної в Європі мережі магазинів побутової техніки MediaMarkt.

Оформити попереднє замовлення може будь-хто, заплативши 9999 шведських крон, що в перерахунку за нинішнім курсом становить приблизно $ 1050 або майже 26000 гривень. Звісно, така ціна шокувала більшість потенційних покупців. Навряд чи така вартість продиктована самою Sony, адже для домашньої ігрової консолі, незважаючи на її видатні характеристики, це занадто дорого. Найімовірніше, продавець сам встановив таку ціну з оглядкою на недавню заяву одного з представників Sony про те, що нова консоль буде коштувати дорожче, але пропорційно тому, що вона зможе запропонувати. Також нагадаємо, що теперішнє покоління ігрової приставки коштує більше ніж в двічі дешевше.

PlayStation 5

Звичайно ж, дата початку продажів, зазвичай відома на стадії попередніх замовлень, в даному випадку не уточнюється. Ще продавець зазначає, що технічні характеристики можуть змінитися до виходу консолі. А поки що наводяться тут тільки ті дані, які Sony раніше офіційно оголосила: 7-нм платформа на базі Zen 2 і Navi, підтримка трасування променів, наявність швидкісного твердотільного накопичувача і зворотна сумісність з іграми для PlayStation 4.

Нагадаємо, що вихід консолей нового покоління, не тільки Sony PlayStation 5, але і нової Microsoft Xbox, очікується в наступному році, швидше за все, в другій його половині.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button