Новини

Експерти назвали смартфон, який найкраще знімає відео

Обговорення
Камера Samsung Galaxy Note10
Камера Samsung Galaxy Note10

Фахівці DxOMark вельми оперативно дісталися до новітнього смартфона Samsung Galaxy Note 10+ 5G, щоб оцінити його камеру.


І тепер саме новий флагман Samsung – лідер рейтингу DxOMark. Нагадаємо, з моменту виходу Huawei P20 Pro лідерами були виключно апарати китайського гіганта.

Отже, смартфон заробив 113 балів – на бал більше, ніж P30 Pro і Galaxy S10 5G. Якщо ж говорити докладніше, за якість фото новинка отримала 118 балів, і це все ж на бал менше, ніж у Huawei P30 Pro. При цьому це на бал більше, ніж у Galaxy S10 5G, і рівно стільки ж, скільки у OnePlus 7 Pro.

Samsung Galaxy Note10

Якщо говорити про якість відео, то Galaxy Note 10+ 5G заробив 101 бал, і це найкращий результат. Для порівняння, у S10 100 балів, а у iPhone XS Max – 96 балів.

Фронтальна камера оцінена фахівцями в 99 балів – це також найкращий результат в рейтингу.

Говорити про якісь плюси і мінуси навряд чи доцільно, враховуючи позицію новинки в рейтингу. Але варто враховувати, що всі подібні рейтинги досить умовні. Багато хто вважає, що кращі фото роблять апарати Google Pixel, а відео найкраще знімають смартфони Apple.  

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Meizu 16s Pro: флагманський смартфон компанії приємно здивував ціною

В минуле

Гру Forza Horizon 4 нарешті зламали, вона протрималась 300 днів

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.