Hardnews

У клієнта «ПриватБанку» двічі списали гроші за одні й ті ж покупки

Користувач поскаржився на реалії роботи державного банку «ПриватБанк», через які з його рахунку двічі списали гроші за покупки. Сталося це після того, як він поміняв свою карту, у якій закінчився час дії.

Свою скаргу користувач написав на сайті Мінфіну. У ній чоловік вказав, що є клієнтом банку вже кілька років, за цей час ніяких проблем він не спостерігав. Однак нещодавно він побачив, що термін закінчення дії його карти призначений на 03/21, тому користувач вирішив піти у відділення, щоб замінити пластик. Попутно він заглянув в аптеку і магазин АТБ, де придбав товарів на суму в 500 гривень, розрахувавшись карткою. Потім чоловік попрямував до відділення фінустанови, де благополучно замінив карту і заблокував стару. Вночі йому прийшли два СМС-повідомлення від банку про списання коштів на ті ж покупки, які він зробив днем. Зайшовши в «Приват24», користувач виявив, що гроші списали з нього повторно, нібито він знову купив ті ж товари вдруге.

приват

Зателефонувавши на «гарячу лінію» банку, чоловік описав проблему і надав докази у вигляді чека з АТБ. Оператор заявив, що йому потрібно знову відвідати ті торгові точки і через них повернути списані гроші, банк тут допомогти не може. На наступний день він пішов в магазин, де йому ввічливо відмовили. В аптеку користувач не звертався, так як чек викинув.

В результаті чоловік звинуватив у всьому банк і заявив, що таким ось чином втратив близько 500 гривень через помилку фінустанови.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button