Статті

На які номера краще не передзвонювати

Навряд чи знайдеться людина, якій би хоча б раз в житті не пропонували з незнайомого номера нав’язливі і в більшості випадків непотрібні їй послуги або банківські операції. Буває, що шахраї спеціально скидають свій дзвінок, щоб їм передзвонили. Розповідаємо, на які номери краще не передзвонювати.

Номери, що складаються з чотирьох цифр

Телефонні номери з малої кількості цифр часто використовують шахраї. Зателефонувавши на такий номер, ви можете пізніше виявити, що з вашого рахунку несподівано списали гроші. При з’ясуванні проблеми з оператором виявиться, що ви підписались на платну розсилку або автоматично підключилися до платного сервісу.

“Мобільні оператори та банки теж мають короткі номери, але дзвонять вони найчастіше з номерів, які починаються з «8 800».”

Продзвони

Деякі компанії займаються телефонним спамом. Для перевірки актуальності телефонної бази відбуваються продзвон або дзвінки-скиди. Якщо ви передзвоніте за таким номером, ваш номер зафіксують, а після будуть дзвонити з пропозиціями пройти безкоштовне медичне обстеження або взяти кредит.

Дзвінки з іншої країни

Якщо у вас немає родичів, які проживають в іншій країні, не передзвонюйте на будь-які номери, які починаються не з «+380».

Незнайомі номери

За будь-яким незнайомим і прихованим номером можуть ховатися шахраї – ті самі, що виманюють у своїх жертв банківські коди і багато іншого.

Перш ніж передзвонити на який-небудь номер, введіть його в пошуковик – можливо, обдурені користувачі вже згадували його в своїх публікаціях або на форумах.

Той, хто дійсно хоче до вас додзвонитися, обов’язково подзвонить ще раз.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button