Як захистити екран смартфона від підглядання в транспорті

Треба прочитати

22,086Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Часто помічали, як в громадському транспорті сторонні люди не зводять очей з чужих смартфонів. Одного разу ми їхали в автобусі на міжмісто. І ось одна мадам, вдвічі молодший безцеремонно дивилась в наш телефон. Нам це набридло – нагуглили відверто еротичну картинку і вивели її на екран. Вона лише пробурмотіла – «фу, молодь пішла» і більш на екран уваги не звертала.


Ті, хто часто їздять в транспорті часто проводять час в смартфоні. Але ж як дратують ті, які так і норовлять підгледіти, що ж ви там в цьому смартфоні дивитеся.

Чи то від нудьги, чи то у них немає такого сучасного гаджета – причина не зрозуміла, але йде вона ще з СРСР, коли хтось читав газету, а з 10-ок людей її теж читали.

А може просто «операції И» передивилися:

До того ж, бували випадки коли зловмисник списував з екрану смартфона сусіда важливу або конфіденційну інформацію і використовував її в незаконних цілях.

Всяке буває, та й просто неприємно коли хтось вирячився.

Способи захисту від підглядання:

– Яскравість на мінімум

Відключаємо в налаштуваннях автоматичне регулювання яскравості і робимо її на мінімум.

У того, хто підглядає пропаде всяке бажання «витріщатися» на тьмяний екран.

– Висококонтрастний текст

Є така опція в налаштуваннях спеціальних можливостей майже будь-якого смартфона.

Одне можемо сказати, що людині з хорошим зором буде некомфортно дивитися, і не всі шрифти ця система підтримує. Але як варіант, можна спробувати коли працюєш з текстом. Для іншого контенту ця опція не працює.

– Використовувати спеціальне захисне скло-антишпигун

Воно являє собою звичайне скло, але зі спеціальним оптичним шаром, який не дозволяє дивитися на екран пристрою під кутом.

Якщо дивитися на екран з кута в 30-40 градусів, то екран буде повністю покритий одним кольором: матовим, чорним або взагалі білим. Залежно від скла. Тобто, при всьому бажанні ніхто не зможе підглянути, що ж ви там дивитеся в цьому екрані.

Як правило, воно коштує трохи дорожче ніж звичайне. Подібними засобами користуються ті, хто не хоче щоб хтось підглянув інформацію з екрану пристрою.

Клеїться воно як звичайне, по товщині таке ж саме.

Єдине, що підбирати краще за моделлю вашого пристрою, оскільки воно клеїться відразу повністю на всю передню панель смартфона.

Звичайно можна дати зрозуміти вашому сусідові, що ви не хочете, щоб він дивився на ваш екран.

Зазвичай, люди це швидко розуміють і відвертаються в іншу сторону.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Останні новини

ПриватБанк запустив революційну послугу: “Інших в Україні немає …”

ПриватБанк знову виявився новатором на українському ринку, запустивши послугу, яка не має ніяких аналогів. Це можливість відправити Swift-перекази через...

Більше схожих статей