Softnews

Українським пенсіонерам розповіли про те, як правильно обрати мобільний тариф

При прийнятті рішення стосовно тарифу на мобільний зв’язок старше покоління майже завжди робить неправильний вибір, що в багатьох випадках вигідно операторам стільникового зв’язку, оскільки є можливість продати більш дорогий пакет.


Ось кілька рекомендацій, які убезпечать пенсіонерів, які не розуміються на подібних тонкощах, від тарифних пасток великих компаній.

Тариф повинен бути зрозумілим

В першу чергу слід звертати увагу виключно на ті тарифи, чиї умови прописані чітко і зрозуміло.

Розпливчасті формулювання повинні ігноруватися. У пріоритеті стоять ті, які ясно дають зрозуміти абоненту, за що йому доведеться платити і яку саме суму. Тим більше що пенсіонери – люди старого гарту, які у всьому люблять точність.

Уникайте складних тарифних планів

З цієї ж причини не варто літній людині мати справу зі складними пакетами, що пропонують масу нових додаткових функцій, розібратися в яких під силу хіба що самим співробітникам стільникової компанії.

Пенсіонер, не знаючи всіх нюансів, тільки програє, адже платити за опції буде більше, а у виграші залишиться корпорація, яка забирає за користування «вигідними» послугами останню пенсію.

Використовуйте потрібні опції

Але на підключенні пакету справа не закінчується. Слід налаштувати тільки ті опції, які будуть затребувані абонентом.

Позбутися від непотрібного сміття – одна з основних задач.

До того ж половина пропонованих оператором функцій, як правило, платні. Нерідкі випадки, коли користувачі забувають відключати непотрібні для них опції, чим люблять користуватися стільникові корпорації, стягуючи додаткову плату.

Отже, підключаємо літньому клієнту тільки ті послуги, якими він користується найчастіше.

Підберіть тариф з прогнозованою сумою платежів

Відсутність чітко вказаної суми щомісячного платежу дає мобільним корпораціям величезний простір для маніпуляцій, схиляючи тим самим людей, які не дуже розбираються в особливостях стільникового зв’язку, на підключення саме того плану, який вигідний для компанії.

Щоб не попастися на виверти маркетингу, в пріоритеті повинні знаходитися плани з прописаною сумою, яку треба вносити регулярно.

Якщо ж такий тариф недоступний, зверніть увагу на пакети з прогнозованою сумою платежу.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button