Softnews

Apple додала в App Store можливість оформляти попередні замовлення на додатки за півроку до запуску

Обговорення
App Store

Apple внесла зміни в політику свого цифрового магазину App Store, завдяки чому у власників пристроїв компанії з’явилася можливість оформляти попередні замовлення на додатки за шість місяців до їх випуску.


У компанії оголосили , що зараз розробники здатні надати користувачам дозвіл оформити попереднє замовлення на покупку програм за півроку до їх офіційного запуску. Таким чином компанія розраховує допомогти розробникам підігріти інтерес потенційних покупців. Крім того, це може допомогти Apple стимулювати збільшення замовлень.

Причому передзамовлення можна буде зробити як на платні, так і на безкоштовні програми. У користувачів, які оформили попереднє замовлення, кошти будуть зняті лише після офіційного виходу програми. Так, після того, як додаток з’явиться в App Store, користувачеві надійде повідомлення про автоматичне завантаження на пристрій.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Відома кількість людей, які готові до стосунків з роботом

В минуле

Німі дзвінки – чому дзвонять і мовчать в трубку?

В майбутнє

Також буде цікаво



Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle