З’ясувалися 5 найпопулярніших тем на смартфони Xiaomi з MIUI 12

Зараз на головній

Представники спільноти Xiaomi провели опитування серед користувачів смартфонів під управлінням MIUI 12 і з’ясували п’ятірку найпопулярніших графічних тем. Оформлення виявилися дуже різноманітними, одне з них напевно сподобається саме вам.


ТОП-5 тем для телефонів – вибираємо найкраще

Опитування було проведено серед усіх користувачів, які володіють телефонами з MIUI 12, тому підсумковий результат відрізняється різноманітністю. Всі ми різні, кожен має своє почуття стилю, тому ви напевно підберете собі цікавий варіант на найближчі місяці.

 1. Space Star v12. Футуристична тема, що демонструє барвисті види космосу і планет. Дана тема дозволяє налаштовувати екран блокування під свої смаки, при цьому її можна встановити як на MIUI 11, так і на MIUI 12.

  Space Star v12
 2. Future Light v12. Мінімалістичний варіант оформлення, який змінює види піктограм на більш барвисті і соковиті. Задники оформлені в сірому і білому кольорах, дозволяючи очам користувача розслабитися і відпочити. На головному меню встановлено віджет з датою і часом, який також можна налаштовувати.

  Future Light v12
 3. Azyteck LineUI Vip. Дана тема однозначно сподобається любителем брутальності, відеоігор і кіберпанку. На головній сторінці зображений бандит з дубиною, в капюшоні і надягнутим протигазом. Задник оформлений із застосуванням сірої і чорної забарвлень.

  Azyteck LineUI Vip
  Azyteck LineUI Vip
 4. Magistic Dark. Також тема з мінімальним, розслаблюючим оформленням в чорному кольорі. На задньому фоні немає зображення, можна побачити лише гру чорного і сірого кольорів. Ефектно виглядає разом з нічним режимом. Відрізняється переробленою панеллю повідомлень і невеликими іконками програм.

  Magistic Dark
 5. Brave v12. Протилежність попередній теми, дане оформлення відрізняється яскравими барвами і одноманітною палітрою. Як би там не було, саме Brave є найпопулярнішою темою на телефонах під MIUI 12.

  Brave v12

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,673Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей