Бізнес та акції

Названо плюси купівлі смартфону в інтернет магазині

У 2021 році все більше число користувачів воліє купувати смартфони в онлайн-магазинах. Чим це обумовлено? Зараз розповімо.

Ціна

Основний момент, через який багато і перестали ходити в магазини за смартфонами.

Найчастіше, на AliExpress і подібних сайтах моделі продаються на пару тисяч дешевше, а ще є всякі коди і купони, які можуть збити ціну ще сильніше.

Час появи

Особливо актуально це для китайських гаджетів. Багато з них з’являються в онлайні куди раніше, ніж в офіційному роздробі. Так що, якщо сильно не терпиться купити новеньку модель смартфона – можна замовити її в інтернеті.

Можливість покупки незвичайних пристроїв

Не всі смартфони офіційно продаються в Україні. Наприклад, Google Pixel у нас днем з вогнем не знайдеш, особливо, в регіонах . І що тепер робити, ігнорувати ці круті апарати? Благо, їх можна замовити в онлайні .

Відсутність тиску з боку продавця

Для деяких це дуже вагомий аргумент. Всі ми знаємо, якими настирливими можуть бути продавці. Якщо покупець при цьому “ведеться”, ввічливий і не дуже підкований в питанні техніки, йому легко впарити якусь оверпрайснуту модель, а як бонус закинути послуги з налаштування, поклейки скла і всього в такому дусі.

магазин

Купуючи ж смартфон в онлайні, можна спокійно ознайомитися з плюсами конкретної моделі, подивившись ролики на ютубі , або почитавши статті. Ніякого тиску.

Універсальність

Не завжди є можливість доїхати до рітейлу, де продаються смартфони. Інтернет-магазин вирішує це питання. Можна замовити пристрій в онлайні і кур’єр привезе його в заздалегідь обговорений час. Шалено зручно.

Що треба врахувати при покупці онлайн

Купуючи смартфон на АліЕкспресс, майте на увазі, що пристрій буде без гарантії. Це основний момент, що лякає покупців. При цьому, купуючи смартфон Comfy, Eldorado чи Foxtrot, але онлайн, вона буде, як і при звичайній купівлі.

Інша проблема може стосуватися часу доставки. Вона варіюється від випадку до випадку, але іноді чекати заповітну посилку доведеться довго, близько місяця. Так що, будьте готові.

До того ж, радимо купувати тільки у перевірених продавців. Аналізуйте відгуки, дивіться, щоб вони були справжніми, а не накрученими.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button