Статті

Забули пароль? Експерти розповіли, як розблокувати iPhone і смартфон на Android

Пароль на смартфоні або графічний ключ надійно захищають персональні дані від сторонніх. На жаль, часом вони захищають гаджет і від нас самих, коли ми забуваємо інформацію для розблокування. Розповідаємо, як все-таки розблокувати ваш пристрій з найменшими втратами.

Як розблокувати Apple iPhone

Почнемо з власників iPhone, у яких варіантів небагато. Вони можуть зробити тільки скидання до заводських налаштувань. Тому дуже важливо взяти за звичку періодично робити резервні копії всіх даних в iCloud або на свій ПК – тоді останню версію можна буде без проблем відновити через iTunes або Finder.

Для розблокування iOS-пристроїв доведеться вдатися до скидання до заводських налаштувань

Отже, смартфон необхідно вимкнути, потім під’єднати до комп’ютера через кабель USB, затиснувши при цьому певну кнопку на смартфоні: бічну, зменшення гучності або «Додому» – це залежить від моделі iPhone.

На екрані комп’ютера повинен з’явитися екран відновлення, далі iTunes або Finder дадуть підказки по розблокуванню і відновленню iPhone.

Як розблокувати смартфон на Android

У власників смартфонів на Android варіантів відразу кілька. Ми розташували їх у послідовності від простого до складного.

Повернення до заводських налаштувань – крайній захід для смартфонів на ОС Android
  1. Якщо на смартфоні є функція Smart Lock із заданою умовою розблокування, то ви врятовані. Потрібно просто виконати цю умову, наприклад, піднести до смартфону довірений пристрій і включити на девайсах Bluetooth. Після з’єднання смартфон автоматично розблокується.
  2. Перевірте, чи немає у бренду фірмового сервісу для розблокування на зразок Find My Mobile від Samsung, де можна просто видалити попередній пароль. Буде потрібно тільки інтернет і обліковий запис Samsung.
  3. Смартфони з версією Android 4.4 і старше можна розблокувати через ваш обліковий запис Google. Якщо п’ять разів ввести невірний пін-код, виникне напис «Забули пароль?» на екрані, на нього треба натиснути і ввести дані для входу в обліковий запис Google.
  4. Ще для одного варіанту розблокування через Google потрібно виконати кілька умов: смартфон включений і підключений до інтернету, на ньому активні функції «Місцезнаходження» та «Знайти пристрій», а також встановлені Play Market і підключений обліковий запис Google. Якщо все це є, то ввійдіть до свого облікового запису Google і скористайтеся сервісом «Знайти пристрій». У списку пристроїв з’явиться заблокований девайс, для нього потрібно вибрати опцію «Очистити пристрій». Це зітре з гаджета всі відомості, потім їх можна буде відновити також через акаунт Google – просто не забувайте час від часу робити резервну копію.
  5. Крайній захід – повернення до заводських налаштувань. Так як через меню це зробити не вийде, доведеться діяти через поєднання апаратних клавіш. Спочатку смартфон потрібно вимкнути і натиснути певне поєднання кнопок для переходу в режим відновлення (їх комбінацію для вашої моделі доведеться дізнатися через пошуковик або на сайті виробника). Після утримання протягом 10-15 секунд потрібного поєднання клавіш з’явиться меню відновлення. У ньому через тачскрін або за допомогою клавіш гучності вибираємо пункт Recovery, потім – Wipe data / factory reset. Всі дані можна буде відновити з синхронізованого облікового запису Google.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button