Статті

Яку інформацію можна дізнатися про людину за номером телефону

Деякі люди зовсім не бояться і викладають в соцмережі номер телефону, навіть не підозрюючи, що завдяки йому можна дізнатися про власника багато різної інформації. Якої саме? Зараз розповімо.

Яку інформацію можна дізнатися про людину по її номеру

Основні дані, які можна дізнатися про власника номера – його ПІБ. Для цього досить зберегти номер, зайти в Viber, WhatsApp або Telegram і знайти профіль людини, а через нього дізнатися прізвище та ім’я. За цією інформацією користувача легко відшукати в соцмережах. Особливо, якщо для аватарки використовується та ж фотка, що і в месенджері.

Далі завдяки Facbook і Instagram легко дізнатися, де людина живе, працює, коли і куди їздить відпочивати, чим займається, який у нeї приблизно рівень доходу і багато іншої інформації.

Ще один спосіб дізнатися дані власника номеру – пробити його на OLX. Користувачі сервісу часто дублюють свій номер у описі оголошення, тому знайти його не проблема. Існують також спеціальні бази, що показують всі оголошення, прив’язані до одного номеру. Найчастіше в них люди вказують інформацію про себе: ім’я, прізвище або навіть місце проживання.

OLX

Навіть просто загугливши відомий номер, ви можете вийти на сайти, де він розміщувався. Припустимо, оголошення про знайдений кота або щось в цьому роді.

Ще один спосіб дізнатися ПІБ власника номера – за допомогою Телеграма, а саме спеціального бота, якому можна відіслати номер телефону і отримати інформацію про те, як його власник записаний в контактах інших людей.

При цьому більш просунуті юзери, знаючи ПІБ, можуть отримати практично всю інформацію про людину: які кредити вона брала, на яких літаках літала, де проживала за останні 10 років і все в такому дусі. Рядовий користувач таким навряд чи стане займатися, оскільки для цього доведеться користуватися різними сервісами, багато з яких розміщені в даркнеті, а ось зловмиснику таке під силу.

Шахрай

Тому рекомендуємо не світити номером телефону там, де не слід, щоб не видати важливу інформацію про себе третім особам.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button