Статті

Як увімкнути максимальний захист на Android і для чого

Зручність і функціональність смартфонів призвели до того, що ці пристрої стали вразливим місцем у разі втрати. В пам’яті гаджета наші банківські карти, різні паролі, листування і так далі.


Тому дуже важливо максимально мінімізувати ті втрати, які можуть виникнути в разі викраденого або забутого з необережності в кафе або таксі телефону.

Блокування екрану

Почати слід з блокування екрану. Насамперед задайте пароль: краще цифровий, а не графічний. Це буде надійніше. Знайти пункт можна так: “Налаштування” – “Екран блокування” – “Тип блокування екрану”. Це слід робити на додаток до включеної опції доступу до пристрою за відбитками пальців.

Налаштування екрану блокування
Параметри блокування

Крім того, встановіть мінімальний час відключення дисплея – 15 або 30 секунд. Ця опція знаходиться в параметрах дисплея. Також слід задати миттєве блокування після натискання на кнопку включення пристрою.

Налаштування часу відключення дисплея

Додатково слід встановити заборону на вивід тексту повідомлень на заблокованому екрані. Так зловмисники не дізнаються коди з SMS. У налаштуваннях екрану блокування переведіть “тумблер” в положення “тільки значки”.

PIN-код сімкарти

Багато хто, напевно, не знають, що доступ до сімкарти можна заблокувати за допомогою цифрового коду. Раніше цю опцію оператори включали по-замовчуванню, а PIN вказувався на самій карті за скретч-смугою.

Сьогодні ж доведеться провести маніпуляції вручну. Попередньо слід дізнатися PIN-код вашої сімкарти, при необхідності замінити її в офісі компанії, що надає послуги зв’язку.

Навіщо встановлювати таке обмеження? Щоб шахраї не змогли вставити “сімку” в інший телефон і використовувати її для доступу до онлайн-банку.

Встановити блокування SIM-карти

Знайти цей пункт безпеки можна, набравши пошуковому рядку телефону фразу: “Встановити блокування SIM-карти”. Код краще змінити на той, який не забудете, адже така можливість є.

Пошук пристрою

Ще один важливий пункт безпеки – опція пошуку смартфона. Налаштування дозволяє визначити місце розташування телефону, якщо він був втрачений або вкрадений.

Важливо не те, чи зможете ви знайти свій гаджет, а наявність можливості видалити конфіденційну інформацію з нього.

Налаштування пошуку пристрою і шифрування SD-карти
Налаштування включається в розділі “Біометрія і безпека”.

Зашифрувати картку пам’яті

Якщо використовуєте карту пам’яті в смартфоні і зберігайте на ній фото і різні файли, то слід обов’язково включити шифрування.

Таким чином, вилучена карта пам’яті виявиться марною для тих, хто заволодів вашим телефоном.

Для швидкого доступу до опції в пошуковому рядку слід набрати: “Шифрування і розшифрування SD-карти” (дивіться на скріншоті вище).

Назви пунктів меню можуть відрізнятися в залежності від моделі пристрою, версій фірмової оболонки і операційної системи.

Також не забувайте скидати налаштування смартфона, якщо здаєте в ремонт або вирішили продати.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button