Новини

Власників смартфонів Samsung збісила реклама Note 10

У нас на сайті був уже не один матеріал про те, яка ж все-таки Android «дірява» система, і ґрунтувалися ті матеріали в тому числі і на тому, що розробник практично будь-якої програми без особливих зусиль може зробити так, щоб вигідна йому реклама показувалася вам прямо в системі. Сьогодні як грім серед ясного неба виник привід написати ще один подібний матеріал, але специфіка виникнення цих рекламних оголошень (про які сьогодні піде мова) трохи інша.

Samsung розсилає рекламу на смартфони Galaxy

На цей раз винуватцем торжества може стати не стільки сама система Android, скільки Samsung. Чому може стати, так тому що, на щастя, на цей раз настирливі рекламні оголошення атакували виключно власників смартфонів Samsung, а точніше лінійки Galaxy.

Якщо ви останній тиждень не жили на іншій планеті, то напевно чули про те, що Samsung випустила в світ свій новий флагман Galaxy Note 10. Смартфон цей, як можна судити по презентації та за відгуками тих, хто вже встиг потримати його в руках, на ділі вийде відмінним. Не дуже інноваційним, і точно не неймовірним, а навіть в багатьох аспектах аскетичним і очікуваним (ще б пак, адже його фотографії і специфікації гуляли в мережі ще за кілька місяців до анонсу), але все одно відмінним. Як то кажуть, що хотіли, те й отримали.

Добре, презентація Samsung пройшла, всі бачили новий флагман, в тому числі і користувачі смартфонів Galaxy. Останні то вже точно бачили якщо і не презентацію, то хоча б матеріали по минулій презентації, адже хто, як не віддані і лояльні шанувальники бренду стежитимуть за всіма новинками цього самого бренду. Логічно ж, правда? Так ось, Samsung, мабуть так не думає. Інакше як пояснити те, що власники усіх пристроїв лінійки Galaxy раптом раптово стали атаковані рекламою нового Note 10, яка вилазить з кожного куточка системи.

Взагалі-то, для Samsung така практика не в новинку. Раніше корейці вже промишляли подібними справами, проте так активно ще не було ніколи. На цей раз push-повідомлення, що рекламують Note 10, розсилаються як мінімум трьома попередньо встановленими програмами – Samsung Pay, Bixby і Samsung Push Service. Помічник Bixby хоче, щоб ви запитали його про Note 10, Samsung Pay пропонує додаткові бали, якщо ви відвідаєте сторінку з описом нового флагмана, а Samsung Push Service просто сипле рекламними банерами навіть не повідомляючи, звідки вони, власне, прийшли.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button