Hardnews

Розвінчуємо міфи про смартфони Xiaomi: чи вартують вони своїх грошей

Часто чуємо від свого оточення (власників iPhone або Samsung), що китайфон (смартфон виробництва чисто китайської компанії) вони ніколи не куплять. Адже у них стільки мінусів!

Давайте розглянемо всі ці чутки про мінуси Xiaomi. Ми використовуємо смартфони цієї фірми вже рік і повністю всім задоволені.

– Оболонка MIUI

Багато хто лає сяомістів за цю оболонку. Мовляв, був би чистий Android, все було б набагато краще.

І що оболонка досить сира. Не згодні в корені. Оболонка ідеально підлаштована під конкретне залізо, в цьому є її плюс.

Якби на ньому стояв «чистий» Android, то смартфон Xiaomi був би схожий на смартфон безіменної фірми CHUNGOCHANGO, який би вимикався і перезавантажувався. Ті, хто замовляв смартфони невідомих брендів з Китаю зрозуміють про що мова.

Також оболонку лають за високе споживання оперативної пам’яті. Чесно – за рік використання декількох пристроїв, притому бюджетних ми цього не помітили.

MIUI 12

– Погана стабілізація камери

Є таке, особливо на бюджетних моделях. Можна спробувати використовувати всякі різні додатки для камери, але.

Коли нам кажуть, мовляв що у смартфона за 3 тисяч (Redmi 8) зображення сильно  смикається, то ми пропоную порівняти якість відео зі смартфоном іншої фірми за ці ж 3 тисячі.

Буде небо і земля. Проблема зі стабілізацією вирішує спеціальний штатив стабілізатор з гіроскопом, правда він може коштувати трохи дорожче, ніж смартфон сам Xiaomi.

– Стеження за користувачем

Так, пристрій Xiaomi відправляє інформацію як в США (Google), так і в Китай.

Ніби як ніякого розкрадання персональних даних помічено не було, адже давно б уже був би міжнародний скандал. До того ж, є хитрощі як відключити стеження. Кому потрібно, знайде і відключить. Особисто ми не паримось.

– Неправильно працює автояскравість

На всіх трьох бюджетниках в нашому офісі така проблема є. Але особисто ми нею ніколи не користувався навіть на iPhone. Аж надто швидко вона забирає заряд акумулятора.

– Слабкий вологозахист

Ну не знаємо. Може він гірший, ніж у корейського бренду, але ніяких проблем з попаданням під дощ досі не відчувалось.

– Занадто багато глюків

Не більше ніж на інших смартфонах. Особливих ми не помітили. Так, буває що браузер закриється, буває що ютуб глючить при перемотуванні. Але в цілому все нормально.

Головний плюс Xiaomi: за невеликі гроші ви отримуєте досить пристойний пристрій, який морально не застаріє років так за 3 точно.

А флагмани вже точно можуть конкурувати з останніми Samsung або iPhone.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button