Hardnews

Який бюджетний Xiaomi варто придбати для літньої людини

Інколи читачі звертаються до нас з проханням допомогти підібрати бюджетний Xiaomi для літньої людини. Отже, цікава тема, давайте пройдемося по бюджетниках від Сяомі. Підемо від дешевих до дорогих, розглянемо 3 моделі.

Xiaomi Redmi 9C 2 / 32GB

Найдешевший на момент написання публікації. Вартість в межах 3 125 – 3 449 гривень.

– Великий екран (6,53 “), – 3 камери; – дуже ємкісний акумулятор на 5000 міліампер (вистачить на 2 дня). Також є підтримка NFC – можна додати картку і оплачувати покупки в магазинах без карти.

Xiaomi Redmi 9C
Xiaomi Redmi 9C

Мінус тут один – 2 гігабайти оперативної пам’яті, все таки замало. Тим більше для Android 10. Але сам пристрій працює на тверду 4ку. До того ж, дуже хороші відгуки від користувачів.

Xiaomi Redmi 9 3 / 32GB

Взагалі, 9-а «редмішка» універсальний варіант для будь-якого віку. Сучасний Android 10 на борту, 3 гігабайти оперативної пам’яті, NFC, потужний акумулятор, підтримка 2х сімкарт. А чотири камери дозволять вам робити дуже красиві фото та також знімати якісне відео.

Вважаємо, що це кращий варіант на свої гроші!

Xiaomi Redmi 9
Xiaomi Redmi 9

Смартфон Xiaomi Redmi Note 9 4 / 128GB (NFC)

Якщо є зайві гроші, то чому б не купити смарт «на виріст»? У цій моделі 4 гігабайти оперативної пам’яті, а це значить що пристрій відмінно працює в режимі багатозадачності.

Покращене сімейство з 4х камер не залишить байдужим любителів робити хороші фото. А 128 гігабайт вбудованої пам’яті вистачить надовго і не потрібно думати про те, куди ж подіти старі фото. Є навіть інфрачервоний порт, ви можете управляти своїм телевізором смартфоном замість пульта.

Від себе хочемо додати – ще рік тому не вірили в Xiaomi, а зараз ці апарати пройшли всі тести і є відмінним поєднанням в плані «ціна-якість». Звичайно, є і Xiaomi дешевше, але в них уже застарілі версії Android і самі вони не можуть швидко працювати.

На наш погляд нормальний смартфон можна купити в районі майже 3 – 5 тисяч. І це Сяомі! Чому для літньої людини? Просто молодь, як правило, бере собі пристрої «трохи крутіші».


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button