Озвучений графік роботи відділень «Нової пошти» і «Укрпошти» на час локдауну

Зараз на головній

Представники поштових сервісів «Нова пошта» і «Укрпошта» поділилися з клієнтами новинами про своєму графіку роботи на час карантину з 20 березня по 9 квітня. З’ясувалося, що компанії будуть працювати в стандартному режимі, але з деякими обмеженнями.


Нагадаємо, що представники влади в Україні оголосили про початок локдауна в Києві, який триватиме з 20 березня по 9 квітня. Депутати стверджують, що карантинні заходи обережності можуть тривати і посилитися, якщо ситуація з пандемією в цьому регіоні не зміниться в кращу сторону. На даний момент в Києві передбачені деякі обмеження для роботи компаній, які повинні зменшити кількість заражених коронавірусною інфекцією людей, проте поштові сервіси вони не зачіпають. Принаймні, поки «Нова пошта» і «Укрпошта» не змінять свій графік роботи.

Представники обох сервісів роз’яснили нововведення на своїх офіційних сайтах. На даний момент поштові компанії не підпадають під дії карантинних обмежень, якщо ситуація зміниться, то клієнти будуть сповіщені через соціальні мережі. Причини прості – «Нова пошта» і «Укрпошта» адаптували свої відділення і офіси під карантинні реалії ще в минулих хвилях коронавіруса, тому не потребують обмеження діяльності. Однак керівники компаній попереджають клієнтів про дотримання запобіжних заходів. Зокрема, у відділеннях потрібно дотримуватися соціальної дистанції (для цього на підлозі завжди є розмітка, зроблена жовтою фарбою, яка вказує на місця безпечного розташування людей), а також маскового режиму, який поки ніхто не відміняв.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,078Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Чому не варто користуватися смартфоном в потязі

Сьогодні жодна подорож не обходиться без смартфона. Він зараз використовується не стільки для дзвінків, скільки для розваг, ігор, відео....

Більше схожих статей