Статті

Набрид, або не працює WhatsApp: який месенджер можна обрати як альтернативу

У WhatsApp бувають збої – наприклад як вчора 19.03. Проте, вже на момент написання публікації WhatsApp працює. Постає питання – який месенджер потрібно мати про запас?

Telegram

За фактом, клон WhatsApp. Має приємний бонус у вигляді підписки на різні канали. Правда інформація, яка приходить в них дуже схожа на телевізор, але комусь зручно.

Згідно зі спостереженнями Telegram дає збої частіше, ніж WhatsApp, але багато людей в Україні ним користуються, тому варто поставити як запасний месенджер.

Viber

Цей месенджер досить популярний на Україні. Від WhatsApp його відрізняє те, що можна дзвонити з Viber на будь-які телефони.

Правда платно, але якщо дзвонити в інші країни, то вийде набагато дешевше ніж зі свого телефону. Viber особисто нами був помічений в тому, що часом підвисає і нові повідомлення надходять із затримкою.

ICQ

Це не помилка. Так, так, старий добрий ICQ. Користуємось ним ось уже 20 років і не пригадуємо якихось сильних збоїв. Сучасний додаток дуже швидкий і функціональний.

Правда людей в ньому мало, але потрібні контакти досі користуються. Можна сміливо розглядати як запасний варіант.

Signal

Мессенджер популярний в США, але по факту, є черговим клоном WhatsApp.

З плюсів, він уміє відправляти одноразові фото і відео (після перегляду у абонента фотографія видаляється). Також відрізняється більш потужним шифруванням бесід.

Skype

Відрізняється від всіх дуже повільною роботою. Але стабільний – не пригадаємо, щоб він падав. Можливо причина в тому, що його популярність сильно зменшилась за останній час.

Discord

Спочатку месенджер був орієнтований на геймерів. Однак, пізніше став користуватися популярністю і у звичайних користувачів.

Дуже зручний, є можливість створювати спільні кімнати, чати, влаштовувати різного роду конференції. Більше підходить для якихось спільних справ, ніж для спілкування з родичами.

Варто звичайно ж розуміти, що якщо вашого співрозмовника немає в вищевказаних месенджерах, то в разі збоїв в роботі WhatsApp їх потрібно запросити – зробити це можна за допомогою звичайного SMS повідомлення.

І так, якщо не працює месенджер – не забуваємо що є вічна класика – SMS повідомлення. Які працюють навіть при повній відсутності підключення до інтернету.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button