Новини

Huawei Mate 30 на базі Kirin 990 вийде вже восени

На конференції для розробників Huawei Developer Conference 2019 один з топ-менеджерів компанії розкрив журналістам точну дату анонсу смартфонів серії Huawei Mate 30.

Інформацію надав Ван Ченглу (Wang Chenglu), керівник відділу розробки програмного забезпечення Huawei Consumer Business Group. 

За словами джерела, анонс нового флагмана Huawei призначений на 19 вересня. Термінів початку продажів Ван Ченглу не уточнив. Очікується презентація двох моделей – базової Mate 30 і більш досконалої Mate 30 Pro. 

Представник Huawei підтвердив, що в основу Huawei Mate 30 ляже однокристальна система нового покоління Kirin 990 . За попередніми даними, в порівнянні Kirin 980 продуктивність CPU повинна збільшитися на 20% при тому ж енергоспоживанні, а продуктивність графічної підсистеми буде підвищена на 50% при зниженні енергоспоживання.

Huawei Mate 30 Pro

Крім того, топ-менеджер повідомив, що одночасно з Huawei Mate 30 дебютує оболонка EMUI 10. Вона принесе новий інтерфейс і масу поліпшень, включаючи функцію «завжди включеного екрану» (Always On). За словами представника, функція зажадає для коректної роботи нову SoC, а значить вона може залишитися ексклюзивом для Huawei Mate 30. 


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button