Hardnews

До України прийшов дешевий смартфон Samsung Galaxy A52. Брати чи ні?

17 березня Samsung представила в Україні новий “народний” смартфон Galaxy A52. Пройдемося по характеристикам і спробуємо вирішити, чи варто його купувати за 9999 гривень в базовій версії.

Що змінилося в порівнянні з торішнім хітом продажів – Galaxy A51?

По-перше, 6,5-дюймовий екран отримав підтримку частоти оновлення 90 Гц – анімація стала більш плавною і приємною.

По-друге, обсяг пам’яті в базовій версії виріс до 128 Гб. Так, карту пам’яті можна як і раніше встановити, але потрібно пам’ятати, що не всі програми згодні на ній жити.

По-третє, зросла роздільна здатність основної камери – з 48 до 64 Мп. На практиці це означає підвищення деталізації знімків, а збільшені фрагмент фото будуть якіснішими, ніж у попередньої моделі. Решта модулів залишилися на місці – ультрашірік, макро, сенсор глибини.

По-четверте, ємність акумулятора зросла з 4000 до 4500 мАг, або більш ніж на десять відсотків. Можна впевнено говорити про додаткову годину або навіть дві автономної роботи.

По-п’яте, Samsung замінила власний процесор Exynos 9611 на Snapdragon 720G. За Exynos закріпилася слава чіпа, який страждає зайвим виділенням тепла (хоча це далеко не завжди так), тому ті, хто не любить фірмові чіпи Samsung, будуть задоволені – таких тут немає.

На щастя, залишився на місці роз’єм для навушників – багато хто боявся, що Samsung відмовиться від нього. А ось FM-радіоприймач зник, хоча його доцільність і так була під питанням.

Що в підсумку?

Змінилися багато характеристики – не дуже значно окремо, але цілком помітно в сумі. Galaxy A51 продається за ціною від 7999 гривень, Galaxy A52 – за 9999 в базовій версії. Чи варто новинка співвідношення ціни і якості? Звичайно так – це хороший якісний апарат середнього класу, який прослужить довго, якщо не упускати його на асфальт. Однак і Galaxy A51 – не менше гідний девайс, і якщо у вас немає зайвих двох тисяч гривень, то можна купити його. У категорії “до 10 тисяч” це один з кращих смартфонів.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button