Статті

Багаторукий Samsung: корейська компанія випускає танки, хмарочоси, автомобілі, кавові автомати і не тільки

Коли мова йде про південнокорейську компанію Samsung, то в голову відразу приходить електроніка. І це закономірно, враховуючи, що в Україні Samsung продає в основному смартфони, телевізори і побутову техніку. Однак діяльність компанії на батьківщині набагато ширша, там випускається маса незвичайних речей, про які ми вам сьогодні розповімо.

№1 – Хмарочоси

Мало хто знає, що у Samsung є власний підрозділ, що займається будівництвом. Причому на дуже високому рівні. Високому у всіх сенсах, тому що саме Samsung займалася зведенням найбільшого хмарочоса в світі – вежі Бурдж-Халіфа в Дубаї.

Бурдж-Халіф
Бурдж-Халіф

№2 – Кораблі

Крім великих будівель, Samsung Heavy Industries будує великі кораблі промислового призначення: бурові судна, нафтові танкери і просто судна для перевезення контейнерів.

Samsung Heavy Industries

№3 – Вертольоти

Трохи більше двадцяти років тому Samsung випускала ще й вертольоти. На даний момент з авіабудуванням компанія зав’язала, але в повітряному просторі Південної Кореї досі можна побачити вертольоти з усім відомим логотипом.

Samsung вертоліт

№4 – Футбольний клуб

Футбольна команда Suwon Samsung Bluewings мало відома за межами Південної Кореї, все-таки грають вони в невеликій країні, нехай і в місцевій вищій лізі. Думаємо, про власників клубу легко здогадатися з назви.

Suwon Samsung Bluewings
Футбольна команда Suwon Samsung Bluewings

№5 – Автомобілі

Доклали руку Samsung і до автопрому. На даний момент Samsung Motors співпрацює з компанією Renault, а раніше це була Nissan. Правда, машини від Samsung продаються в основному усередині Кореї. Якщо щось і йшло на експорт, то під марками Nissan і Renault. Samsung SM3, наприклад, українські автомобілісти можуть знати як Nissan Almera Classic.

Samsung SM3

№6 – Танки

Підрозділ Samsung Techwin активно займається створенням озброєння. У нульових спеціально для потреб корейської армії компанія поставила цілу лінійку самохідних артилерійських установок K9 Thunder з 155-мм гаубицею.

Samsung Techwin танк
Samsung Techwin танк

№7 – Косметика

Інженери Samsung придумали чимало крутих гаджетів. І в сфері косметології в тому числі. Чого варті одні смужки S-Skin, які сприятливо впливають на шкіру обличчя, завдяки світлодіодному випромінюванню. А ще вони вміють вимірювати ступінь гідратації і почервоніння шкіри, пересилаючи дані прямо на ваш смартфон.

№8 – Заходи

Samsung – це ще й компанія-організатор. Вона займається організацією масштабних заходів. Наприклад, в 2016-му році в Техасі під керівництвом Samsung пройшов музичний фестиваль Galaxy Life Fest.

Galaxy Life Fest
Galaxy Life Fest

№9 – Парк розваг

У Південній Кореї є свій аналог «Діснейленду» – це парк-розваг Everland, найбільший розважальний комплекс на території країни. Спроектувала і побудувала його Samsung.

№10 – Лікарні

У Samsung навіть є власний медичний центр, розташований в Сеулі. Величезний заклад так і називається: Samsung Medical Center.

Samsung Medical Center
Samsung Medical Center

№11 – Бейсбольна команда

Корейці пристрасно люблять все американське, і бейсбол там користується великою популярністю. У команди Samsung Lions досить велика історія, адже з’явилася вона ще в 1982-му році.

№12 – Автоматична турель

Якщо Samsung справляється з виробництвом танків і вертольотів, то роботи їм точно по зубах. Військовий підрозділ компанії розробило SGR-А1 – автоматичну турель з кулеметом, яка здатна розпізнавати своїх і чужих, в тому числі і по голосу, а також вести прицільний вогонь на 3,2 км.

№13 – Сидіння для унітазів

Думали, що Samsung більше не зможе вас здивувати? Помиляєтеся, адже компанія виробляє ще й сидіння для унітазів. І не якісь там, а розумні. У них купа функцій, починаючи від підігріву і закінчуючи автоматичною активацією біде.

Samsung унітаз

№14 – «Розумний» ремінь

Всі чули про «розумні» браслети, годинник і будинки. Але мало хто знає, що існує ще й «розумний» ремінь від Samsung, який вміє заміряти талію і рахувати кроки.

№15 – Кавові автомати

У Південній Кореї багато кавових і чайних автоматів виробництва Samsung. Наштовхнутися на них можна в найнесподіваніших місцях, включаючи буддистські храми.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button