Xiaomi придумала захист від любителів підглянути на екран чужого смартфона

У новому патенті описується технологія датчика, який попередить власника смартфона, що в його екран хтось заглядає.

Треба прочитати

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Компанія Xiaomi придумала технологію, щоб захистити смартфони від сторонніх очей. Для цього вона пропонує встановити спеціальний датчик, який буде сигналізувати про те, що в екран пристрою дивиться не тільки власник.


У транспорті, кафе та інших громадських місцях люди можуть непомітно підглядати в екран вашого смартфона не тільки щоб почитати переписку, а й підглянути паролі або інші секретні дані.

Якщо Xiaomi реалізує цей патент, люди зможуть отримати додатковий захист своїх даних. А поки немає можливості захиститися від підглядання – тільки бути обережніше, якщо поруч є сторонні. В інтернет-магазинах продаються спеціальне захисне скло і плівки, які спотворюють зображення під кутом, але вони сильно псують якість картинки.

Ще у компанії HP є технологія, яка дозволяє затемнювати екран ноутбука або монітора після натискання кнопки, щоб зображення перестало бути видимим не під прямим кутом. Хоча це призначене для роботи в офісах, а для смартфонів подібного рішення поки не придумали.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Останні новини

Експерти склали ТОП-5 найдоступніших на ринку України смартфонів з кращими характеристиками

В 2021 році якісні смартфони є навіть в початковому сегменті. Однак, найчастіше їх важко знайти через величезну кількість непотрібу....

Більше схожих статей