Softnews

Xiaomi планує випустити оновлення до MIUI 12.5 ще на частину смартфонів

Представники компанії Xiaomi заявили про бажання випустити свою прошивку MIUI 12.5 ще на кілька телефонів. Будь-який бажаючий може увійти в тестову програму і отримати свіжу версію ПО на свій смартфон, якщо він є в списку.

Як це завжди буває, як «піддослідні кролики» обрані ТОП-ові смартфони Xiaomi і фірм-партнерів. «Під роздачу» потраплять «покофони» X2, M3 і F2 Pro, вироби Redmi Note 10, включаючи про- версії, Redmi 9 Power, Note 8T, 9 Pro, 9S, 8 Pro і 9T. Найбільше телефонів в списку виявилося від Xiaomi, включаючи Mi 9, Lite, SE, Note 10 Lite, 9T Pro, 10 Lite, 10 і 10 Pro Однак потирати руки в передчутті «солоденького» варто не всім – прошивка вийде далеко не на всі пристрої зазначених моделей.

Відповідно до заяв представників Xiaomi, MIUI 12.5, яка вийде на зазначені смартфони, є тестовою версією, а власники гаджетів – безкоштовними тестувальниками. Тобто це буде сирий, багованний і регулярно лагаючий софт, а всі наслідки належить розсьорбувати користувачам, які погодяться брати участь в експерименті. Однак таких любителів техніки виявилося чимало – про випуск вже оголошено в Китаї, на тестування записалася маса людей. Там пройде перший етап тестування пристроїв, після успішного завершення якого ПЗ буде доступно для скачування всім власникам телефонів. Жителі інших країн також можуть увійти в число тестерів, для цього потрібно перейти на сайт Xiaomi і записатися на розсилку. Зробити це можна тільки до 31 березня включно, так що варто поквапитися.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button