Користувачі скаржаться на повторні вимоги актуалізації даних в «ПриватБанк»

Треба прочитати

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Безліч користувачів великого українського банку «ПриватБанк» скаржаться на запити на актуалізацію даних, які постійно повторюються. Нещодавно до них приєднався ще один чоловік, який начебто і пройшов перевірку, однак банк продовжує вимагати від клієнта надання особистої інформації.


Свій негативний відгук користувач залишив на сайті Мінфіну. Там він вказав, що вже шість років користується послугами банку і раніше був налаштований на співпрацю вкрай позитивно. Змінив він свою думку зовсім недавно, коли в кінці 2020 року «ПриватБанк» почав вимагати від нього актуалізацію даних. Спочатку він відправив фотографії свого паспорта та коду через додаток «Приват24», однак банк прийняв їх тільки з третьої спроби, весь час заявляючи, що фото поганої якості. На третій раз представники фінустанови заявили, що прийняли документи, але через кілька днів знову запросили пройти ідентифікацію.

Також користувач додав, що кілька разів за рік був змушений змінювати карту, блокуючи стару і отримуючи нову. Причина – шахрайські дії щодо клієнта. З цією метою він регулярно відвідував відділення «ПриватБанку», де йому кожен раз ксерокопіювали і фотографували документи і обличчя. В результаті людина питає – навіщо банку раз по раз турбувати своїх клієнтів, щоб здійснювати одні й ті ж дії?

У коментарях до відкликання з’явився представник банку, який заявив, що збір даних про користувачів є вимогою уряду, а не примхою фінустанови.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Останні новини

Експерти склали ТОП-5 найдоступніших на ринку України смартфонів з кращими характеристиками

В 2021 році якісні смартфони є навіть в початковому сегменті. Однак, найчастіше їх важко знайти через величезну кількість непотрібу....

Більше схожих статей