Новини

Xiaomi Mi9 5G отримає покращений акумулятор на поліпшену камеру

Обговорення
Xiaomi Mi9T

Уже кілька тижнів активно обговорюються плани Xiaomi випустити оновлену версію Mi9, але вже з підтримкою мереж п’ятого покоління 5G. Черговий витік і реєстрація в базі китайського регулятора розкрила деякі технічні характеристики флагмана Mi9 5G.


У документах центру сертифікації TENAA з’явилися специфікації смартфона Xiaomi з модельним номером M1908F1XE. За даними інсайдерів, саме під цим серійним кодом ховається Mi9 5G.

Xiaomi Mi9 5G

Крім підтримки мереж п’ятого покоління, одною з ключових змін гаджета стала істотно збільшена ємність акумулятора. З 3300 мАг у оригінального Mi9, батарея нового смартфона виросла до 4000 мАг, та ще й відповідає стандартові швидкої бездротової зарядки – за даними інсайдерів, найпотужнішою на ринку. Також з’явилися габарити пристрою – 157,21 х 74,64 х 8,95 мм.

Передбачається, що Xiaomi Mi9 5G отримає 6,39-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 2К. Камера смартфона буде оснащена оптичною стабілізацією. Презентація Mi9 5G запланована на вересень. Інформації про вартість пристрою поки немає.

джерело: slashleaks.com

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Samsung Galaxy Note10: друге розчарування за два дні

В минуле

Samsung Galaxy Note10 + виявився чудовим смартфоном для геймерів

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.