Softnews

Які додатки MIUI не працюють в Україні, але успішно витрачають заряд акумулятора

Оскільки смартфони Xiaomi виробляються в Китаї, логічно буде припустити, що навіть в глобальній версії MIUI є служби, які абсолютно марні на території нашої країни. Розглянемо два додатки, які несуть в собі мізерну користь але значно витрачають заряд акумулятора нашого смартфону.


Додаток №1

Однією з таких непотрібних служб / додатків є «WAPI certificate» – аналог Wi-Fi, який був розроблений в Китаї, але незважаючи на всі зусилля, так і не отримав сертифікації для визнання його міжнародним стандартом зв’язку.

Проте, якщо ми зайдемо в «Налаштування» -> Програми -> Всі програми -> Показати всі додатки, і знайдемо його в списку, ми побачимо, що ця служба постійно використовує мобільний інтернет і Wi-Fi, для передачі даних.

WAPI certificate

Отже, витрачає заряд акумулятора і ресурси системи, тому пропонуємо заборонити їй це робити. По-перше, не залишаючи сторінки з даними про роботу програми, заходите у вкладку «Трафік» і відключаєте можливість підключатися до мобільного інтернету.

Потім прямуєте в Play Market -> Довідка / відгук -> Як видаляти і відключати додатки -> Натисніть, щоб перейти в налаштування додатків -> Ще -> Показати системні процеси

WAPI certificate

Знаходьте в списку «WAPI certificate» -> Живлення і продуктивність -> Обмеження роботи в фоновому режимі -> Обмежити.

Додаток №2

Навряд є людина, яка хоч раз використовувала це додаток. Мова йде про «karaoke» – програму, яка так само даремно використовує мобільний інтернет і витрачає заряд батареї, при цьому не приносячи ніякої користі.

karaoke

Всі дії по її відключенню абсолютно такі ж як і в першому випадку, тому не будемо повторюватися і «лити воду», скажемо лише, що якщо ви хочете зовсім видалити або відключити ці непотрібні програми, вам допоможе програма «ADB App Control».

Імена пакетів для швидкого пошуку в ADB App Control: «WAPI certificate» – com.wapi.wapicertmanage, «karaoke» – com.miui.audiomonitor

Читай наші новини в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button