Статті

Перетворюємо свій смартфон на Samsung Galaxy Note 10

Минув лише день з тих пір, як Samsung офіційно презентувала свої нові флагмани, тому увага до новинок прикута максимально. Чимало покупців поки не мають змоги отримати нові смартфони, проте долучить до “прекрасного” все таки хочеться.  Відмінним компромісом можуть стати фірмові шпалери нового флагману Корейського гіганта. Останні вже стали доступні для завантаження. Красиві шпалери з’явилися в мережі завдяки журналісту з видання AllAboutSamsung, який відразу після закінчення презентації зміг, перебуваючи в демо-зоні, скачати їх з одного з демонстраційних пристроїв.

Нові шпалери з Galaxy Note 10

Крім стандартних шести шпалер, в архіві, посилання на який є в кінці матеріалу, ви знайдете також чотири зображення для робочого столу, які стають доступні при включенні режиму DeX на Note 10 або Note 10+.

Всі шість стандартних шпалер мають розширення 3040 × 3040 пікселів і відмінно виглядають на яскравому AMOLED-дисплеї як нових флагманів Samsung, так і будь-яких інших мобільних пристроїв.

Шпалери Samsung Galaxy Note 10 Шпалери Samsung Galaxy Note 10 Шпалери Samsung Galaxy Note 10

Взагалі, шукати в інтернеті шпалери з «новоспечених» смартфонів – це вже якийсь культ. Виробники з великою увагою і скрупульозністю ставляться до вибору шпалер для своїх нових пристроїв, так як під час рекламних кампаній саме вони прикрашаються робочі столи рекламованих новинок.

Як перетворити свій смартфон в Galaxy Note 10

За посиланням нижче ви знайдете архів в форматі zip, всередині якого знаходяться всі десять зображень в оригінальному дозволі. Просто скачайте архів і розпакуйте його стандартним файловим менеджером. Зберігати шпалери, які ви бачите вище в цьому матеріалі, немає сенсу, так як ми опублікували їх в стислому вигляді спеціально для того, щоб сторінка з завантажувалась швидше.

Завантажити шпалери з Galaxy Note 10

Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button